Bugün Güzel Bir Gün Sizce?

Bugun Muhteşem bir gün nekadar 3-4 saatlik uyku ile yataktan zar zor kalkmış olsamda.. Yüzümdeki mutlulukla uyanmak :D paha biçilemez.. :D

heleki birde sahildeki o temiz havayı ciğerlerime doldurmanın lezzeti anlatılmaz;)

Tüm KS cancağızlarımın Güzel bir Gün geçirmesi Dileklerimle ;)

Hepinize Günaydın.. Güzel huzurlu Bir Gün Dilerim ;))))

link

:)))

Güncellemeler:
Güne gülümseyerek başlayın.. Unutmayın.. gülümsemek bulaşıcıdır ;)

link

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bugün özel bir gün çünkü ben bugün de yaşıyorum, gözlerim açık, ilk soluğumu bilinçli bir biçimde çektim içime, bu bir ayrıcalık, bugün özel bir gün, evet...

Bugün bana bir gün daha yaşama şansı verildi diye ...

link

Bugün güzel birgün ve biz bunu görebiliyoruz...

Günaydın taS kafa, günaydın millet ;))

2|0
    0|0
    • Tas kafa dedi gene ya.. Sıpaaa :D))

link

günaydın buarada cok sevdığım bir vidyodur.. ;) senın yoladıgın..

• Günaydin bugün güzel bir gün yarin cok daha güzel bir gün olacak

link :D

0|0
    0|0
    • :D)) Kesinlikle Senin için oyle olcağını biliyorum :))

Bakarsın Karşılaşırız Sultan Ahmette :D)

• Ne kayit etmistin :)

• Gecen konusmustuk ya sanda bu tarafa gelırsen dıye bugun yola cıkıcaktın yanlıs hatırlamıyosam.. yarın öğlen Buralardasın ;)

• Günaydiiiiiiin salcali makarna :)

Evet yeni bir gün, yeni bir baslangic, bugun hersey cok güzel olucak ;)

0|0
    0|0
  • bana da gönder enerjinden :(

0|0
    0|0
    • Çok basit :) hemen bulunduğun emakndan dısarı cık.. Güneşe Yüzünü dön.. bırak içini ıstsın.. Sonra Kocaman Bir Nefes Al ;)

Eminim daha iyi hissedeceksin ;)

• Hava sıcak gibi :(

0|0
    0|0
    • :D) Suan ıcın oyle Aksam ustu Gunes batarkene Benım yerıme soyle guzel bı turk kahvesı yapıp ıcıver :)) balkonda ya da bahcede ;)

O an telefon calıcak ya da mesaj gelecek belkıde ;)

• Niyeyse her günkünün aksine ben kendimi mutsuz hissediyorum

0|0
    0|0
    • Videoları izledin mi? Umarım izlemissindir ;)

Bazen guzel gunlerde bıle huzursuz hıssederız ıcımızde bır sıkıntı vardır.. Temız hava almayı dene bıraz.. Derın derın nefes al bır kac kere ve havayı kokla ;)

Emin ol bugun gun bıtmeden cok guzel bır haber alıcaksın ya da gercekten kahkahanın lezzetıne varacaksın ;)

• :) teşekkürler

• Afferin ;) Gülümse Gülümse ki Çoğalsın hayatımızdaki gülücükler :) bakarsın Sevdiğimiz Birinin yüzünüde Biz güldürmüş oluruz ;)

• Coooook mutluyum :))

0|0
    0|0
  • güjnaydın güzel bir gün evet çalışıyoruz yoğunuz mutluyuz :D

0|0
    0|0
  • Gerginim,huzursuzum,sıkılganım.

0|0
    0|0
  • ağlamaktan şişmiş gözlerle uyandığım çok güzel bir gün evet.aman allahım bu güzellik nedir böyle.cidden ya çok güzel

0|0
    0|0
    • Şimdi Biraz olsa yazdıkalrında dalga gecmediğini dusunerek cevap vericem musade edersen..

Dun gece Akan göz ytaşlarına karşılık.. sana Boyle bır gune gözlerini açma imkanı verildi..

Bunu iyi değerlendir.. İnsanların göz yaşları değerlidir.. Ağlamak utanılacak birşey değil.. Aksişne gurur duyulacak birşeydir.. Çunku Ağladığın şey her ne ise ona ağlayaacak kadar Sevdiğini Değer verdiğini ve herşeyden önemlisi İnsan olduğunu gösterir..

• şuan yaşadığım olayların hiçbir iyi yanını göremiyoyrum k.bakma.

teşekkürler yine de

• Buda Sana gelsin dinle bunu sesini açabildiğin kadar aç ;)

link

sölerinde sunlar var ;)

It's a new world it's a new start ( yeni bir dünya yeni bir başlangıç )

Erkekler Ne Diyor 7

• Neresi muhteşem bugünün klişe bir günlerden daha. Yine uyumadan sabah ettiğim yine KS'de gecemi geçirdiğim yine bir sürü sevgilinin dertlerine ortak olmaya çalıştığım, bir sürü insanın sorunlarına ortak olmaya çalıştığım, zaman zaman da gırgır yaptığım klişe bir gün.

0|0
    0|0
    • Her ne olursa olsun bugunu diğerlerinden ayrı kılan birşey olacak bunu hissetmiyormusun?

• Hissediyorum. Yeditepe'yi kazandım ama gitmemeyi düşünüyorum ingilizce hazırlık için olumsuz yorumlar mevcut, ziyarete de gittim okulu Tikky çocuklardan geçilmiyor.Bunu aileme açıklayıp günü değişik kılabilirim.

• AHyırlısı ne ise o olsun ;) bugun Önceki Günlerinden farklı olsun ;)

• elalll olsun

0|0
    0|0
  • Gunaydin

0|0
    0|0
  • Hersey güzel olucak :)))

0|0
    0|0
  • eyv. kardeş

0|0
    0|0
  • Allah daha da mutlu etsin cümlemizi amin :)

0|0
    0|0
  • seninde günün huzurlu mutlu geçsin günaydın makarnacı abim benim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...