Şu mutfağın haline bakar mısınız ?

Bıktım arkadaşlar, ev arkadaşlarıma biraz temiz olun, düzenli olun demekten. Adam yediğini dolaba koymaktan aciz. anlamıyorum bu kadar rahatlık nereden geliyor ?

link

siz ne düşünüyorsunuz böyle bir mutfak hakkında ?

Ne yapmalıyım ben ?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• ilk iş o ev arkadaşını boşa. ümraniye çöplüğünden farkı kalmamış evin. sonra o tezgahta ne var ne yok çöp kovasına doldur. bu ne midem kalktı sabah sabah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• oha :S bir plan yapin bence... işleri aranizda paylaşin sonucta sen yalniz yaşamiyorsun orda onlar da yaşiyorlar ve kendi arkalarini kendilerin toprlamalari lazim.. beceremiyorsalar ögretceksin... salak durumuna düşüp bütün işleri sen yapma! bu ne sacmlaik ya aaa aa hic gelemem böyle şeylere :S

0|0
    0|0
    • zamanında salak oluyordum ve ben yapıyordum her şeyi. Artık bende yapmıyorum ve bu duruma geliyor. Kaç defa söyledim, şunu adam gibi yapalım diye. Herkesin bu eve karşı sorumluluğu var diye, kimse anasının evinde değil diyorum. Tamam diyorlar yine aynı, yüzlerce kez söyledim, yok anlamıyorlar. Artık bende bıraktım.

• ne bileyim böyle olacağını. Son uyarımı yapıcam artık. Yarı yolda bırakıcam.

• bencede artk yani en mantiklisini yaomis olursn :/

• bekar evi böyle oluyo maalesef. görev dağılımı yap dicem ama nafile. kabul ederlerse bir iki gün dayanırlar sonra tırt.

0|0
    0|0
  • Terkederim ben böyle evi :D

0|0
    0|0
  • bu mutfak toparlanıp dezenfekte edilmeden burda birşey yapılmazda yenilmezde :)

0|0
    0|0
  • çöpe atılcak kapları çöpe atmakla başla sonra gerisi gelir ama işin kolay değil ya bunlarla yaşanır mı kurallar koy bence en çok dağıtan yıkasın bulaşıkları mesela siz bulaşık yakama sıra düzeniniz nasıl. bir yerde halı yok yaw olur mu öle

0|0
    0|0
  • bulaşık makinesi şart

0|0
    0|0
    • onuda yapmazlar. Kirli bulaşığı alıp, makinaya koymaya erinirler.

• kolay gelsin :(

0|0
    0|0
  • CINAYET SEBEBI BILIYORMUSUN BU MUTFAK BENIM EVIMDE BOYLE BI MANZARA OLACAK VE BUNU BEN YAPMAYACAM YEMIN EDERIM O KISI YASAYAMAZ IOLDURURUMM

0|0
    0|1
    • sende adamı cinayete teşvik edeiyon be güzel insan :)

• Ben hariç hepsi böyle. sanırım ben çıkıcam evden.

• BENCEDE DURMA ORDA DURMAYA DEGMEZ YANI NE O OYLE YA YAZIK SANA INSANIN HUZURU KALMAZ BEREKETI KALMAZ O EVDE AMAN BE ARKADASIM RUH SAGLIGIN ICIN CIK HEMEN BI EV BUL KENDINE

• Miğdem kalktı yeminle sabah sabah :S

0|0
    0|0
  • oha o ne be :D

0|0
    0|0
  • Orası yaşanılır bir bölge olmaktan çıkmış.Oraya acilen temizlikten anlayan biri lazım.

0|0
    0|0
    • Daha ben kaç defa temizledim. Ama sonra farkettim ki sadece ben temizliyorum başkaları temizliyor.

• Ya kaç defa yaptım. Adamı döveyim mi artık tek o kaldı. Bir tabir vardır belki ayıp olacak ama kusura bakma, s**sen akıllanmazlar. Kaç defa denedim çünkü.

• Böyle kişilerle aynı evde kalınmaz söyleyeyim sana.Hayatta tahammül edemem böyle bir ortama.

• ıyyyyy

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Hacı maşallah bir ordu bulaşık var :( :)

0|0
    0|0
  • Bütün üni. hayatım boyunca mutfakta bir çöp tanesi göremezdiniz. Evde bir düzen kurmuştuk.

0|0
    0|0
  • bizim evimiz daha kötüydü üniversitede neden kasıyorsun ki bekar adamın hali budur. evlen kurtul. zaten karın da sana iş yaptırır görürsün o mutfak o ev pırıl pırıl olur hep

0|0
    0|0
  • Yıkama Arkadas Sende ..

0|0
    0|0
    • yıkamıyorum artık bende, hiç bir şeye kılımı dokundurmuyorum. Bir ben temizliyordum, artık bende yapmıyorum ama içim acıyor, dışarıda kaç defa bozulmuş yemek döktük. İsraf oluyor ama yemin ettim artık dokunmayacağım hiç bir şeye.

• Ben Careyi Yazarımda Engellerler ..

• yaz kardeş merak ettim

• Herkes yediğini yıkasın de,sen yıkarsan devamlı nasıl olsa yıkayan var derler devam ederler.

0|0
    0|0
  • mantı sosu ne güzel duruyor öyle :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...