Siz neden böyle yaparsınız?

her gün yeni bir fotoğraf atmamı neden istiyor sizce neden olabilir erkekler siz sevdiğiniz kızın fotoğrafını her gün neden istersiniz ya da sevdiğiiniz kızın fotoğrafınımı istersiniz

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit, belki Digital bir çerçeve almıştır ve hepsini oraya yükleyip sürekli değişik resimlerine bakım fonda da " Kara tren" türküsünü dinliyordur Yavuz bingöl'den :-)

Kızım profiline koyduğun resme bakılırsa Ben de senden her gün bir resim talep edebilirim yani, zahmet olmasa tabii..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• görüşemiyorsunuz galiba? seni sık göremiyorsa bu şekilde hasret gideriyordur. her gün yeni bir fotoğraf da karşılıklı etkileşimi artırır. daha çok psikolojik etkisi var. uzaktan ilişki olunca bu tür şeyler bağları güçlü tutar.

0|0
    0|0
  • seni kontrol altında tutuyor. salla.

0|0
    0|0
  • aranızın nasıl olduğuna ve kaç zamandır beraber olduğunuza bağlı , b i dönem ki sevgilimin 480 tane fotoğrafı vardı bende :D

0|0
    0|0
  • neden mi her gun.bir yenisine bakip sana ilgisini artirmak sana karsi daha cok hasret duymak icin yani ben bu yuzden isterdim

0|0
    0|0
  • tamam özlediği için istiyo olabilirde. bana pek gercekci gelmiyor bu düşünce. bence arşiv amaclı istiyor. olurda bir gün ayrılırsan vay haline. birde böyle düşün...

0|0
    0|0
  • Bende İsteyenlerdenim ..

0|0
    0|0
  • hala güzel olup olmadığına karar vermemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • yhani cok nadir istemişimdir ama hergün de değil :D hoşuna gidiyordur seni görmek :D başka sebebide olabilir

0|0
    0|0
  • Ben ne bileyim git müdüre sor

0|0
    0|0
  • 1/2 fotoğraf ister anlarımda her gün yeni fotoğraf ne alaka.

0|0
    0|0
  • Pek istemişliğim yoktur ..

Ama seninkinin neden istediğini tahmin edebiliyorum neyse ;)

0|0
    0|0
  • sevdiği için bakıp bakıp hayranlık duyar.

0|1
    0|0
  • ben hiç istemedim şahsen

0|0
    0|0
  • Şahsen bende ıstıyorum -,- onları alıp saklıyorm sonra hepsını bırlesırıp fotoraf yaptırıyorum

0|0
    0|0
  • Kendi olmadıktan sonra fotoğrafını napim ben.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı olayla karşılaştım bir kaç defa

Sevdiği için istediğini söylüyordur muhtemelen daha çözemedim .

0|1
    0|1
  • ben de isterimm yaninda olmadigim anlarada bilee ufak degisiklikleri farketmekk ve mutlu mu iyi mi huzurlu mu nasil kalkmis gune anlamak ve onu ozledigimdenn

0|0
    0|0
Yükleniyor...