Nolur şu sabah ezanları okunurken bana bir yol gösterin

sabah ezanları okunuyo şu an ve ben ağlıyorum nolur dalga geçmeden bir cevap verin,sevgilimle yakında birinci yılımıza gireceğiz,bugün liseden tanıdığım bir erkekle konuştuk ve kendimi çok suçlu hissetim,sanki ona haksızlık edip aldatmışm gibi düşünüp çok pişman oldum o da benim gibi birileriyle konuşuyor diye çok üzüldüm daha snra bu olayı çok yakın bir arkadaşma anlattm ve o çocuğa çok güvenyosun daha ok erken evli nişanlı değilsiniz suçlu hisetme hem sen ne bliyosn knşmadğnı dedi,sen dünyanın merkezi yaptın onu ama bence ondan öyle bir durum yok o sen emnsin duygularndan ama çocuk bence sandığın kadar birine bağlanamaz dedi ve şu an sadece ağlıyorum,arkadaşım çok yakın ama henüz tanışmadılar napmalıyım ağlamaktan helak oldum

0|0
713

En İyi Erkek Görüşü

• bu senin sadakatini gösterir . iyi bişey yani üzülmene gerek yok yat artık :D

0|0
    0|0
    • onun sevmediği sadık kalmadığı düşüncesi yiyip bitiriyo

• kendinden eminsen sorun yok . suçluluk psikolojisini at üzerinden

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• bilidğin konuştuğun arkadaşının sende gözü var ve sizi ayırmaya çalışıyo takma bilirim öyle tipleri etraımda vardı bir ikitane ve bu yolla çok kız ayarladılar önce ayırı sonra seniin tam en hasas ve savunmasız olduğun anda şevkatli bir liman gibi görünüp seni ağına çeker benimki biraz dizi senaryosu oldu ama aşa yukarı böyle bişey bence :D

0|0
    0|0
  • yap yap horoza at suçu ne güzel dünya oh oh :D

0|0
    0|0
  • arkadaşın kız mı?

0|0
    0|0
    • evet

• kızlar sevgilileri ayırmak için yaratılmış denebilkir bazılarına sorununu açarsın pat diye ayrıl bence zaten o şöleydi zaten o böyleydi derler dururlar.bence bu gibi sorunları bir erkek arkadaşınşa yanı normal erkekl arkadaşınla paylaş sonuçta muhatap erkek tarafı bu konuda ve eğer şunu yap bunu yap ayrıl kufret falan giib şeyler söyleyen bir arkadaşın varsa ona bir daha anlatma sorunları o bole başıboş cevaplar vermeye devam edecektir.Birşeyler yapmaya gelince kendi kararını kendin al,

• ne olacak be ben her gün 30 tane kızla konuşuyorum 30 tane kızlamı aldatıyorum şimdi

0|0
    0|0
  • Başlığı okuyunca konu sabah ezanı sandım ya iman zayıflığındandır diycektim :)

0|0
    0|0
  • kalk sabah namazını kıl allah a duanı et rahatlarsın

0|0
    0|0

• obsesif kompulsif bozukluk var sende yani takıntılısın :)

0|0
    0|0
  • konusmussun sadece bunda problem göremedim ben..

0|0
    0|0

• nerden biliyorsun belki bisey yapmamistir. dürüst biri olabilir, üzülme yat dinlen.

• Aglama saba makami duygulu bir makamdir o yüzden derinlere daldirir

0|0
    0|0
  • ne olacak ya. sıkıntı yok insansın sen.

0|0
    0|0
    • bu durumda ne yapmalıyım

• peki onun sevip sevmediği sadık olup olmadığı düşüncesini napabilirim

• ona inanarak.

• Ezanla ne alakası var?

0|0
    0|0
  • ay kıyamam ya, sen bulunmaz hint kumaşısın be :) Keşke herkes senin gibi olsa, aldatma falan yok içini rahat tut ne olmuş konuştuysa cınım

0|0
    0|0

• eğer bu sadece bir düşünceden ibaretse kanıtın yoksa paranoyaklığın lüzumu yok gereksiz yere üzme kendini

Kızlar Ne Diyor 7

• arkadaşlar ilişkilere burunlarını sokmamalılar, özellikle de tanımadıkları kişiler hakkında yorum yapacaklarsa. arkadaşını dinleme, sen sevgilini daha iyi tanırsın. eğer diğer çocukla konuşurken ortada bariz bir asılma durumu olmadıysa kendini suçlu hissedip ağlamak yerine, dürüstçe anlat bunu sevgiline. kötü bir şey yapmadığını ama kendini kötü hissettiğini söyle. aranızda halledin.

0|0
    0|0
  • Bu kadar ağlayacak ne var anlamadım ki ben.

0|0
    0|0

• herkese aynı cevabı vermende bir güzel olmuş anladık seni yiyip bitiriyo.. ozamn konuş onunla bir senelik ilişkine güvenmen lazım biraz.

0|0
    0|0
  • bence çok hassas düşünüyorsun ilerde bişey olsa çok fazla üzülürsün millet neler yapıyor be güzelim bırak konuşmayı aklına gelmeyecek şekilde aldatıyorlar.o yüzden fazla takma .

0|0
    0|0

• ne olursa olsun kendinden çok değer verip bağlanma.bir insan en çok neyden korkuyorsa başına gelirmiş . o yüzden fazla bağlanma

• sadakat

0|0
    0|0
  • Ben yaptıysam o kesin yapmıstır mantığına bakıyorsun suan.

0|0
    0|0
    • kesinlikle evet ve içim yanıyo , acı çekiyorum

• bence seviyor zaten sevmese benimle ne işi olur diyorum,ayrı şehirlerdeyiz sürekli gidip geliyoruz birbirimize,ben ona çok güveniyorum ama arkadaşım biraz aklımı karıştırdı

• Güveniyosan sorun yok,arkadaslar herzaman kendi adına konusur seni baz alarak degil.kendine eziyet etme bence.2 ayrı şehir hem kim katlanır buna :(

• kızım konuşmuşsun ne var bunda sevgilin var diye erkeklerle konuşman yasak mı ?

Allah askına yapmayın kendinizi böyle hallere düşürmeyin yaa sonra kızınca biz kızdı oluyoruz nedir bu nası bir mantıktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...