Doğumgünümü unutması, bana verdiği değerin azaldığını mı gösterir?

2.5 yıllık sevgilim doğun günümü hatırlamadı.bahane olarakta dürüst davranıp unuttum dedi.sizce bu bana verdiği değerin azaldığının bir göstergesimidir ?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• burdan ahkam kesmek ne kadarda kolay facebook olmasa kacınız sevidiginiz insanların dogum gününü biliyosunuz acaba. erkk arkadaşının günlük hayatındaki sıkıntılar iş stresi vb sebelerle unutmuş ve sana açık yüreklilikle unuttum demiş bence fazlada büyütmemen gerek sana olan sevgisine güveniyosan oda hatasının farkındaysa telafi edicektir bence ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• hayır başka olgularda olabilir genel olarak sana davrnışları nasıl ?

0|0
    0|0
  • hiç değilse dürüste söylemiş sende ona göre bişiler yap :)

0|0
    0|0
  • İşi falan vardır belki, hemen yargılama çocuğu. Hoş bana yapılsa cıngar çıkartırım. :D

0|0
    0|0
  • herkes hatırlamayabilir ancak ben mesela asla unutmazdım 1 ay öncesinden de hediyesini alırdım ve aylar öncesinden nasıl bir süprizle versem diyte düşünürdüm.unutmak öyle kolay değil birz öküzleşmiş o sevgilin ...

0|0
    0|0
  • Dürüst Davranması Çok Guzel ..

0|0
    0|0
  • tarih hafızasının zayıf olduğunun bir göstergesidir :)

0|0
    0|1
  • bence aksine sizin bu durum karşısında nasıl tutum takınacağınızı görmek istemiş olabilir.çünkü unutmuş gibi davranıp sizin tutumunuzu görmek istemiştir belkide.

0|0
    0|0
  • Takvimde gün bırakmadınız be. Hatırlasa ne olacak hatırlamasa ne. Ölüme bir adım daha yaklaşmışsın bunu mu kutlasın adam.

0|0
    0|0
  • ayrıl hemen

0|0
    0|0
  • bahane değil gerçek be dostum bu:)

0|0
    0|0
  • Değerle alakası yok o anlık olan birşey. unutabilir tabii yoğundur bunu değerle paha biçme.. sadece tekrarlarsa ağzına kürekle çak gavatın

0|0
    0|0
  • Seni seviyorsa önemli olan bu.Gerisine takılma derim

1|0
    0|0
  • Hiç alakası olduğunu sanmıyorum bende tarihleri çok akılda tutamam.

0|0
    0|0
    • ama doğum günümdü :(

• Haklısın trajik bir durum ama olabiliyor insanlık hali ama seni sevip semediğini bununla ölçme derim

• tek derdi sen misin ? belki aklında bir sürü dert var.

0|0
    0|0
  • telafi eder bir şekilde muhakkak

0|0
    0|0
  • elemen resmen seni iplememiş şekerim

0|0
    0|0
  • erkekler günlere pek önem vermez takılma

0|0
    0|0
  • ya takılmayın böyle şeylere illimunatinin oyunları hep bunlar :D

0|0
    0|0
  • ilişkinizin monotonlaştığının göstergesidir.

0|0
    0|1
  • evet seni aldatmış bile olabilir

0|0
    0|0
    • bu çok karamsar oldu sanki :)

• :( fena oldum şimdi.

• malesef :(

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok ya değer bitmemiştir 2bucuk yil az bir zamn dilimi diil sonucta sana değer vermeyecek olsaydi ayrilirdi sıkilırdı senden insanlik hali unutmuş olabilir belki o gün kafası karisikti bireysel ya da ailesile bir problemi vardir onlarla ugrasmaktan aklina gelmemis olabilir hem unuttugunuda itiraf etmiş sonuçta bunlar bir iliskide olacak şeyler ve zmn zmnda oluyor

0|1
    0|0
    • biraz içim rahatladı ya saol :)

• ne alakası var insanlık hali unutabilir ne var bunda büyütecek bununla deger verip vermemesini kıyaslaman çok saçma

2|0
    0|0
  • Erkekler genel olarak öyleler ya. Bence çok zorlama boşver. tamam anlıyorum hatırlanmak vs. istiyorsun da. Onların yapısında yok ya da zorlama olarak var . Çok acı olmasın boşver ya. Hem bir de çok sıradan değil mi artık doğum günleri falan. Klişe şeyler. Her sene her sene. Etrafndakiler kendini mecbur hissetsin yapsın. Sen de bunu bilmiyrmuş gibi yap. Mutlu görün. Teşekkür et vs. Boşver yaa :D

0|0
    0|0
  • Aman seni sevdikten sonra unutsa nolucakk.. Benimde yakında doğum günüm günler öncesinden hatta bir gün öncesinden ben hatırlatsamda unutcaaak gecen seneki gibi :D alışırsın alışırsın

0|0
    0|0
  • İNSANLIK HALI UNUTULABILIR ABARTMA OKADAR.. telafıı ederse abartma öğrendığı halde bırde telafı etmıyorsa o zman sevmıyor önemsemiyor senı dmekdır telafı ettımı pekı ?

0|0
    0|0
    • hyr daha cok yeni oldu bu olay.sadece unuttum dedi.dündü doğum günüm.

• hımm buluşana kadar bekle o zman öküz değilse bır çiçek veya hedıye alıp gönlünü alması lazım şimdılık skıntı yapma buluşmayı beklee

• Sana verdiği değeri değil özel günlere verdiği değeri gösterir.

0|0
    0|0
  • ben bu sene okdr iş güç kendi dogum günümü unuttum ki normalde bütün ay ama benm dogum günüm geliyooooo diye gezen bir tipimdir cocuk unutmus olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...