Kim hangi konuda daha üstün ?

erkek ve kadın ikisinnde birbirnden üstün yanları var. sizce kadının erkekten , erkeğin kadından üstün yanı nedir ? :)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar erkekler kadar sevgili sıkıntısı çekmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadınlar Çicektir Erkekler Bocek :) ..

1|0
    0|0
  • erkeklerin herhangi bir durumda daha şuurlu ve soğukkanlı düşünebilme yeteneği var

1|0
    0|0
  • 1kadınlar daha iyi yöneticidir özellikle erkeklerde bunu cok iyi kullanırlar

2 cinsel ilişkide işi bilenleri işi biliyorum diye gezinen erkegin aklını basından alır oyuncagı yapar

3 kadınlar daha iyi yalancıdır genel olarak ama erkeklerin bunu asanı daha fazladır

4 kadınlar hep beyinleriyle yönetilmislerdir ama erkeklerin görevi asagıya devrettikleri olur

5 tafragülle tripcan

6 kadınlar eminmisincilerdendir erkeklere bir kere dedinmi yeter yeterki de yani

7 kadınlar erkeklere göre daha özellikli yaratılmıslardır ama anahtar erkektedir ve onsuz yol alamaz

8 kadınlar kelimeleri günde 10nun üstünde tekrarlarken erkekler 3ü gecmezler

0|0
    0|0
  • kariyer olabilirmi ?

1|0
    1|0
  • ben uyumayı çok severim :S

1|0
    1|0
  • kadın erkeğin omurga kemiğinden yaratılmıştır. erkekler daha üstündür fakat bu kadınını korusun kollasın diye olmuştur

0|0
    0|0
  • Kadın tutkuludur mesela ota çöpe ağlar, Kendimden Biliyorum, Nedense Biz en çok kayıp verdiğimizde ağlarız, toprağa gömeriz, Kalbimize Gömeriz ama mutlaka bir kayıpta ağlarız ve çok sancılıdır. Gözyaşı bizi sizden ayırt ediyor bence

0|0
    0|0
  • Adalet önünde herkes eşit :)

0|0
    0|0
  • Hiç kimse diğerlerinden üstün d2ğil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• fiziksel olarak daha güçlü

1|0
    0|0
  • vallahi onu bunu bilmem ama öpüşmede kimse üstüme yoktur..

0|0
    0|1
  • Kadınlar daha iyi trip atar

Erkekler daha iyi inat yapar .

1|0
    0|1
  • Bayanlar daha erken ergenlikten çıkarlar. Bayanlar geleceklerini düşünüp okumaya,kariyer yapmaya çalışırken erkekler hala kız peşinde koşup bileklerini falan kesiyorlar. Genelleme yapmıyorum tabi,ben sadece izlenimlerime dayanıyorum. Her erkek üstüne alınmasın hemen.

0|0
    0|0
  • kızlar 250 gram kadar fazladır erkeklerde 16-17 cm kadar fazladır:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...