Aranızda akineton kullananınız var mı?(veya bilen biri)

Akineton yeşil reçeteli bir ilaç.

Doktorm yan etkisini azaltmak amaçlı ilacımn yannda verdi gerçekten çok kafa bir ilaç çeyrek alıyrm ne sinir ne stres hiç bişey kalmıyor kendimi kuş gibi hafif pozitif hissedyrm.Doktorm bu ilacın sadece kaslarımı gevşettiğini; beyin fonksiyonlarımı yavaşlattığını ve bağımlılık yaptığını o yüzdn az içmemi tembihledi.Ben ise ilacı bırakmak istemyrm.Aranızda bilen kullanan birinn tecrübesine ihtiyacm var.Yardımcı olursanz sevnrm.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• O ilaci sakin soylenenden fazla alma. Akineton serserilen zamaninda eczaneleri sikistirip zorla ucuza geldigi icin alarak kullandiklari ilactir. Birakman gerektiginde birakmalisin.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Akineton bağımlılık yapar birden bırakılmaz ihtiyaç duyduğun zamanlarda kullanman daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Ne yaptın bıraktın mi,?

0|0
    0|0
  • Ben üç gündür sabah ve akşam tam olmak üzere akineton kullanıyorum
    ilk aldığımdan 15 dk sonra sinirsel ağrılarımda uyuşma oldu
    daha sonra zaman geçtikçe yavaş yavaş gözümün önü açıldı
    rahatlama oldu ama söylenenleri geç anlıyorum beynimde bir yavaşlama oldu
    aklıma bir şey gelmemeye başladı.

Ben ilacı hiç bırakmak istemiyorum ama doktor sadece 1 hafta kullanıp bırakacaksın, depresyon ilacını değiştirecem dedi.

0|0
    0|0
  • 15 gün kullan 16 gün 50 lik votkadan fazla kafa yapar çayla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bırakmak istemiosan demekki bağımlılık yapmaya başlamış dikkat et.eger depresyon ya da sinirsel bir rahatsızlığın varsa haptan mucizeler bekleme.hap %50 tedavi eder geri kalan senin mücadelendir.hem bu ilaç beyin fonksiyonlarını yavaşlatıyo yani beynini uyutuyo düşünemiyosun bişey.yani ileriye dönük değil anlık tedavi..olayı kendi kafandada bitirmeye çalış.gerçi rahatsızlığını bilmiyorum ama neyse

1|0
    0|2
  • xanax akineton rivotril vs bagımlılık yapan ilaçlar akineton biraz daha agır diye biliyorum azaltarak keser zamanı gelince doktorun suanın tadını cıkar ama bıraktıgında kendini cok boslukta hissetceksin

1|0
    0|0
  • benimde eşim akineton bağımlısı hatta evi bile terkettim arkadaşlar o ilaç yüzünden yemin şart etti içmeyeceğim diye ama malesef evde yapmış olduğum araştırmalar sonucu eşim hala içiyor gizliden amannnn deyin

0|0
    0|0
Yükleniyor...