Kadınlarla dolu olan bir spor salonuna girseniz bu sizi nasıl etkiler?

Arada bir yoga takılırken yada fitnesse giderken bakıyorum ki arada bir kaç erkek de var. Bunlar etrafındaki kadınlara fazla takılmıyor ama, hepsi kendi halinde.

Yani kesin yogada gözleri oraya buraya kaçıyordur ama öyle fazla bir şey belli etmiyorlar.

Sonra kendi kendime düşünüyorum ki şimdi bu adamların yerinde Türk erkekleri olsa diye... :D bizimkiler yerlerinde durur muydu acaba?

Evet erkekler,sizi bu durum etkiler miydi? Sporunuzu adam gibi yapabilirmiydiniz?

Not: ben fransadayım

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• King of Queens'in bir bölümünde elemanlarımız sohbet ederken Avrupa'da erkeklerin kadınları, onları umursamadıkları konusunda ikna ettiklerini ve bu yüzden kadınların üstsüz bir şekilde plajlarda falan dolaşabildikleri ve erkeklerin de onlara dönüp bakmadığı gibi bir diyalog geçmişti. Derken Doug araya girip, bunu Amerika'da yapmamız en az birkaç yüzyıl alır diye bombayı patlatmıştı :))))

Neyse, bizim okulun spor salonu unisex, bazen hoş kızlar geliyor. Bakıyor muyum, elbette bakıyorum ama çaktırmadan bakıyorum. Çünkü belli etsem devasa ebatlara sahip hoca tarafından salondan atılabilirim. Yalnız öyle ağzından sular akan bir tip değilim, sadece bir hatun seksi ise terleyince daha da seksi oluyor, bunu farkettim :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sporun alasını yapardım , etrafımda olan biten umurumda olmazdı .

0|0
    0|0
  • Ben gerilir, stres olurum.. pek verim alamam seanslardan

Arada bakıp sevap kazanabilirim de bokunu çıkarmam

1|0
    0|0
  • O değil de üniversitede plates'e bir erkek arkadaşla yazılma girişimlerimiz "Kusura bakmayın erkek kabul etmiyoruz" diyerek bertaraf edilmişti.Platese damsız almıyorlarmış.Biz de kendimizi üzüntüden fast food'a vermiştik.

0|0
    0|0
  • içeri girip yarım saat takılıp çıkmak mantıklı, vucudu kasıla kasıla takılıyosun zaten içerde sporun alaası :)

0|0
    0|0
  • Alismakla alakali. Bizde de soyunma odalari ve duslar da ortak. Genelde de kadinlar daha fazla ama kimse garipsemiyor ya da sapitmiyor.

0|0
    0|0
  • o zaman şarkı söylemek lazım.

link

0|0
    0|0
  • Adam gibi ( ne demekse o da ayrı ) sporunu yapanlar da var, yapmayanlar da. Eminim fransa da da bu böyledir. Filmlerde , spor salonuna giden erkeklerin diyaloglarına rastladın mı hiç ? :) Erkek her yerde erkek merak etme. Fransız erkeği farklı değil.

0|0
    0|0
    • yoo farkli gayet :) kadin muhabbetini elbette yapiyorlar ama seviyeli yaklasiyorlar,türk erkekleri gibi kapris falanda yok :D cok tatlilar yani kusura bakmada anamu :D

• Sen kararını vermişsin zaten :) La Haine filmini izlemiş miydin ? Onlar da Fransız erkeği :)

• tenha olması daha iyi ama çevrede bir kaç bayan olmasıda iyi olur:)

0|0
    0|0
  • Ben sevmem öyle birşeyi

ne kadar çok kadın o kadar çok sorun :)

0|0
    0|0
  • türk erkekleri olsa diye doğru tasvir ,ağzından beyaz köpükler fışkırarak atılırdı .

0|0
    0|0
  • Olumlu etkisi olur.

0|0
    0|0
  • Yani kişisinden kişisine değişir; ama Türk erkeği de olsa bakmaynları sporuna yoğunlaşanları var.

0|0
    0|0
  • sporumu yapardım ama nasıl biterdi bilemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fransa'da olman kesinlikle lezbiyen olacağın anlamına gelmiyor

0|0
    0|0
  • son gittiğim spor salonundan ayrılma sebebim zenci bir apaçiydi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...