Sizce böyle yaparsam ne düsünür?

Arkadaslar 1,5 yıllık bır ılıskım var. Ailem,akrabalarım cevremdekı herkes ılıskımden haberdar. Fakat akrabalarm ılıskının adının konması yonunde. Yani aile arası kücük söz gibi adı konsun falan diyorlar acıkcası bende böyle düsünüyorum. Ama sorun bunu erkek arkadasıma ıfade etsem benım ıcın ne dusunur ters teper mı ya da benden uzaklasır mı? kendisişu anokulumun bıtmesını beklıyor bitene kadar evlılık dusunmuyor ama nıyetının cıddı oldugunu bılıyorum. Sizler ne diyorsunuz bu duruma?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• söz veya nişan yapmanın okuluna hiçbir zararı yok. gayet makul bir talep bu. güzelce izah ederek anlatmalısın. hoş karşılamazsa sevgisinden şüphe et. çok normal bir istek eğer ciddi iseniz. kötü bakacağı bir durum da değil sonuçta. sen kız evlat olduğun için ailenin bunu istemesi gayet yerinde.

0|0
    0|0
    • Evet evlilik düsünüyoruz ama beklersek okulumun bitmesine henüz 2 yıl daha var. Kendisi ailemle cok yakından tanısıyor bir erkek olarak sizlerin düsüncesi daha orjınal eger istemiyorsa evlilik falan zaten düsünmüyor demektir diyorsun anladıgım kadarıyla

• Galiba haklısın bu pazar bize yemege davet ettim konusunu acacagım ve tepkısıne gore hareket edecegim beni aydınlattıgın ıcın tesekkur edıyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• anakoulumun bitmesini bekliyor diye okudum Allah canını almasın :))) akrabalar kendi çocukları dışındaki tüm aile bireylerine bunu söyleme hakkını buluyorlar nasıl oluyorsa.ama kendi çocuklarında olsa bir mazeretleri var her daim.bir kız olarak da bunu istemen hakkındır erkek arkadaşın da çok anlayışsız biri değilse oda olumlu cevap verir zaten.

0|0
    0|0
    • Nasıl anlatsam onun düsüncesi icerisindeyim inan cok zor :)

• Ağıdan al erkeklere böyle konular sıkıntı verir birden yüklersen.Panik olur bu kız şimdi bu konuyu niye açtı? bişeymi var? isteyenmi var? evmi zorluyor? diye uçar . ;) Yavaş yavaşşş çıtlata çıtlata evin akrabaların tepkisini söyle ;)

• ne ters tepcek sende alemsin nekadar zaman olmuş canım artık çevrem biliyo adını koysak şu işin demelisin en azından aileler tanışsın yüzük olsun daha rahat ederiz de

0|0
    0|0
    • Ya ailesi sevgilimin okulumu etkılemesınden cok korkuyor. Onlar istemezse benden sogursa dıye endıselenıyorum

• bişey olmaz motive eder seni ya da ortak arkadaşın yokmu toplu bir buluşmada eee siz ne düşünüynuz adını koyun artık desin adamın aklına girsin tepkisini ölç uyanık olun biraz:)

• Bize dedin , evleneceğin kişiyemi diyemiyeceksin?

0|0
    0|0
  • niyet ciddi ise söz kesilmesi elzem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1,5 yil olmus ve ailenin akrabalarinin duydugunuda biliyordur , ailem böyle böyle dedi bana diye anlatirsin güzel güzel, ciddi oldugunuda biliorsun bir yüzük takarsiniz sanirim bisi diceni sanmiyorum niye karsi ciksin ki zaten evlenmeyi planliyorsaniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...