Dershanedeki ayrımcılığı nasıl önleyebilirim?

Bu sene son senem dershanede bir grup öğrenci tabiri caizse yalaka ve bu grubun başarı olarak bizden üstünlüğü olmamasına rağmen ayrı tutuluyor bu durumdan çok rahatsızım nasıl önleyebilirim tavsiyelerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
Mesela bir yere gidelecek sadece koca dershanede o 10 kisilik grubun haberi oluyor bu durumdan rahatsiz olmam bence kiskanclik degil
sadece onlarin haberinin oldugunu gostermek icin bir ornekti guncelleme .ayni sey dagitilan testlerin sayisi icinde gecerli

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hocalarla saimi ol.

0|0
    0|0
    • Yani çoğunluğuz diyorsun bunu hocalarla paylaş o zman, bide yanlış olabilirsin hocalar o kimseler üstünden size olaşmaya çalışıyordur. Baktın olmuyor Dershaneleri kötüleyen twittler atarsın :D

• Hocalarla konusmayi denedim ayri tutulmuyormusuz oyle dedi.Twitt planini sevdim nasil twitler onerirsin :D

• ... Dershanesi ayrımcılık yapıyor, dershaneler kapatılması için 1 neden söyleyeyim hastagını kullanabilirsin

Erkekler Ne Diyor 10

• Bızde de oluoyordu kız erk ayrımı dersanede ve lısede basımıza geldı bı olay bole bıse olamz beden dersıne esortman getrmezdk hoca derse almazdı kızlar getırmez onlara sorun yok hcaya soledk ayrıcımlık yapıonz nıe dıe ne dese begenırsınz senın bı yernden kan gelıor mu dıe cevap cıktı bızde sustk oturduk ınsan bole ısıne gelen neyse onu yapar sarmazsa onu yapmaz herkes menfaatcı olmus

0|0
    0|0
  • okul hayatında iş hayatında her yerde kişiliksiz yalakalar tabiri cahise g.t kılları hep bir adım öndedir ;)

0|0
    0|0
  • Ya dıyorum ya ıste benim de basıma geldı mesela.dersanede tenefus arası soru sorcm ılk oncelık kızların hepsı deıl ama bazı hocalar ole aslında bnı de cok severler ama artk ıste ne varsa ısı gelınce bız soru ya da ıyı bısı ıcın oncelık kızlardı

0|0
    0|0
  • hocaya sakince anlat

0|0
    0|0
  • Daha yeni başlamadı mı dersane? Bir kaç deneme yapılsın işler yoluna girer merak etme...

0|0
    0|0
    • Güncelleme üzerine: Amaç ders çalışmak değil mi zaten? Neden bir yere gitmeye çalışıyorsunuz?

• Sadece örnekti o aynı şey dağıtılan testlerin sayısı içinde gecerli

• Eğer test konusunda öyle bir şey varsa gerçekten, velin iletişime geçsin. Hoş bir durum değil.

• dershaneyi amacı dısında kullanırsan böyle takıntıların olur işte :D

0|0
    0|0
    • Takinti degil sadece basari olarak benden ustte olmayan birinin test sayisinda olsun calisma sayisinda olsun ayri tutulmasi rahatsiz ediyor.ayrica amac disinda kullanmiyorum guncelleme sadece ornekti ayri tutulduklarina dair

• sende para yedir bebişim

0|0
    0|0
  • dershane salla ya. Yada artistlikmi yapiyor adres ver bacim dövelim yanii

0|0
    0|0
  • takma ne yapıyolarsa yapsınlar lys de yalakalık işe yaramıyo

0|0
    0|0
  • Sende yalamalısın, yalayan kazanıyor bu devirde

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• evet bu durumu biliyorum.ben de o ayrı tutulan öğrencilerdenim. e dershaneyi bedavaya getiriyodum tutmasınlar mı:D ehem ehem.D

0|0
    0|0
  • bırakın şu kıskançlığı da dersinize bakın hadi bakalım :) bu senen sıkıntılı geçer zaten. bir de böyle ufak tefek şeyleri takıp da kafana gereksiz rahatsızlık verme kendine derim.

0|0
    0|0
  • sende yalaka ol devir böyle artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...