Alışverişi yaptınız kasaya geldiniz. Kasiyer poşeti önünüze doğru atarsa ne dersiniz?

Marketten alışverişi yaptınız, kasiyer den poşet istediniz hızlı bir şekilde kasanın altından çıkardı ve önünüze doğru fırlatıp attı. O anda tepkiniz ne olur? Ne dersiniz? (ben gerçekte yaşadım bu olayı)

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• geri dönüşümlü poşetlerden mi bari.bu tavrınızın geri dönüşü poşet kadar masum olmaz derdim ve ilgili yerlere şikayet ederdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• poseti eline uzatır anlamlı bseklde gözlerinin icine bakar

'aynı seklde bdaha atsana!' derim

0|0
    0|0
  • kafama atsaydın bari derdim

0|0
    0|0
  • Sinirli bi anına denk gelmişimdir diye bir şey demem ama ters ters bakarım.

0|0
    0|0
  • Hep öyle yapıyorlar ama kasti yaptıkları birşey değil bu, alınmak çocukluk olur yani.))

0|0
    0|0
    • kasti veya değil bir önünüze doğru atma şekli var birde düzgünce koyma şekli var.

• Artistliğin kime tavırlarına dikkat et derim Alttan almazsa müdürünü çağırmasını isterim

0|0
    0|0
  • Hahayy sen bi kez mi yaşadın? Ben hep görüyorum,bu cok normal bişey.Çok yoğunsa müşteri poşeti veriyo sana kendin yerleştiriyosun canım.Bi zahmet.

0|0
    0|0
    • O gözlerden ürkmüş poşeti atıp kaçmış olabilir.

• Tek yapabildiğin karşındakine hakaret di mi?

• karşımda ki benimle düzgünce konuşamıyorsa ağzına geleni direk söyleyebiliyorsa, Kendimi hiç suçlamam son derece rahatımdır bu konuda..

• Poşeti kafasına geçiririm.. Tanıdığım insanlar yanında çok yumuşak davranışlı olsamda, toplumda agresif biriyim.

0|0
    0|0
  • sende yüzlerce ınsanla ugras seni de görim bi

0|0
    0|0
  • umursamam. toparlanır giderim.

0|0
    0|0
  • kafasına atarım (yasadım bu olayı)

0|0
    0|0
  • Pis pis bakislar atarim o kadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Poşete gelişine kafa atarım :D

1|0
    0|0
  • Durduk yere yapmaz, ekmek parasını öyle kazanıyor. Bindiği dalı keyfi kesmez. Sinirlidir, canını sıkan birşey vardır der, içimden cık cık eder ufaktan, ürünlerimi alır giderim. Üstüne almamak gerek, sana bana karşı birşey değildir. Sallamam yani.

Olmadı " Yenisin galiba" deyip geyik yapılabilir :p

0|0
    0|0
  • Hareketlerine dikkat et derim .

0|0
    0|0
  • sabahtan akşama kadar çalışan insan psikolojisi o kadar da abartılacak bir durum değil.siz 2 kere markete giriyorsunuz o ise akşama kadar orda uğraşıyor canı sıkkın olabilir sorunları olabilir vs.vs. öyle hemen asıp kesecek olanlar yarın birgün iş hayatında müşterileri kendilerine asabi davrandığında neden böyle davranıyor müşteriler diye soracak olanlardır

0|0
    0|0
  • ona ne biçim davrandığını sorarım, geri adım atmazsa tepki sertleştiririm, kadınsa çok pis bağırırım aklı başına gelir erkekse de döverim bi güzel :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...