Bazı erkekler niye okula gelirken formanın üstüne takımın ceketini giyerler?

Erkekler sorum size, özellikle son sınıflar (lise) okula gelirken niye takımınızın ceketini giyiyorsunuz?

Güncellemeler:
ya da eskiden giydiyseniz
takım elbisenin ceketi

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Takımın ceketini giymemek yasaktı bizim dönemde, adı üstünde takım. Soruyu çözemedim.

0|0
    0|0
    • hala yasak takım elbisenin cekedini diyorum

• giymiyosan cevap vermessin olur biter yinede yorumun için thenk

• İşyerinde giyiyorum. Tşk.

• artislik yapıyorlar aklınca kızlara caka yapıyorlar

0|0
    0|0
  • farklı görünmek, şekil durmak için ..ben daha çok gömleğimi giyerdim sırtta şekil desenler sağ yanda akrep baskılı :) farkımız olsun diye..kaç kişi istedi vermemiştim :):) sonuc anlaşılacağı gibi fark, beğenilme vb.

0|0
    0|0
  • bizim okul kıyafetinin ceketi yeşildi onun için hiç bir takım elbise ceketi olmuyordu =) kıvırcık tarlası gibiydik =)

1|0
    0|0
    • hahaha gömleğin üstüne giyebilirdin=)

• onlar lise ben üniversite arada kişilik oturması oluyor lisede farklı üniversitede farklı oluyorsun. birde hayata yavaştan atılıyorsan tamam lisedeki herşey oyun gibi geliyor.

ben öyle kıyafetle farklı olmaya çalışmadım zaten tarzım farkım , bazen olgun bazen çocuksu

• oda güzel:)yorumun için teşekürler

• takimin ceketi derken?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• havalı oldugunu düşündüğünden.

0|0
    0|0
  • Biz kızlar da okulun hırkası yerine kendi hırkalarımızı giyiyoruz :) Farklı ve daha hoş olduğumuza inandığımız için..:) Kimse bana okulun hırkası kaşındırıyor demesin :P

Erkeklerinki de bu nedendendir :)

0|0
    0|0
  • ben anlamadim soruyu pek?

takim elbisenin ceketini mi demek istediniz?

belki daha cok begeniyolardir takim elbiselerinin ceketini.

zaten erkekler ceket giymiyor mu okulda forma gibi turkiyede? pek bi farki yok iste

0|0
    0|0
  • Farklı gözükme gayesinin ile modayı yeniden yorumlama ihtiyacına sıkıştıkları için

0|0
    0|0
  • gerçekten çok düşündürücü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...