Eski sevgilinin okullar açılınca sana bir sürprizim var demesi?

Öncelikle yaşım 18 bir yanlış olmasın.

Henüz lise 4 e yeni geçebildim.

Eski sevgilim matematik öğretmenliği okudu.

Iletisimimiz yok, ancak geçen gün bana sabahci mısın öğlenci misin diye sordu.

Sabahci olduğumu söyledim ve sana bir sürprizim olacak okul açılınca görürsün dedi.

Zorla olsa da soylettim.Matematik öğretmenimiz olacağını ve beni sınıfta bırakmak için elinden geleni yapacağını soyledi.Bir nevi intikam alacak iste.

Sizce blöf mü yapıyor ciddi mi?

Öğretmen atamaları oldu mu?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk seni iyice korkutmuş bir blöfle ya. Asıl soruya gelirsek, hayır sadece yer değişimi yapan öğretmenlerin tayini yapıldı, sınava girenlerin değil.

0|0
    0|0
    • O zaten çoktan mezun ki, çalışıyor da olabilir çünkü uzun süredir iletişim yoktu

• Suan başka iletişim söz konusu değil

• telefon seninse ve artık bu tür durumlardan gına gelmişse son iki haneyi değiştirebilirsin numaranın. kafan rahatlar.

Erkekler Ne Diyor 6

• aranızda kaç yaş var o öğretmen sen öğrenci

0|0
    0|0
  • Mesaj at ona aynı şeyleri smsle söylet hayatı başlamadan bitsin ayrıca bunların doğuda görevi yok mu ?

0|0
    0|0
  • %90 blöf yapıyordur ama sen yne konuşmaları silme sslerini al sakla gerekli olduğunda beni böyle tehtit etiğini idarecilere söylersin ama dediğim gibi büyük ihtimal blöftür

0|0
    0|0
  • Sürpriz bu öğrenip ya da kafayı yorup tadını güzelliğini neden kaçırıyorsun azcık akışına bırak :)

0|0
    0|0
  • Hangi film bu ?

0|0
    0|0
  • Liseli fantezisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Önlük alacak sağa.

1|0
    0|0
  • Yanlışlık yaşın da değil de bacım neyse.

0|0
    0|0
  • eğer öyleyse gidip müdüre herşeyi anlat zaten eğer ders notların yüksekse ve bu sene düşüyorsa müdürün anlar

0|0
    0|0
    • Müdüre anlatmadan direk milli eğitime dilekçe yollaması lazım.

• allah yardımcın olsun bu takmış sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...