Erkekler kendine yeten kızları istemez mi?

genel olarak soruyorum. hem maddi hem de manevi anlamda kendi işini kendi gören güçlü kızlar tercihiniz değil mi? mesela kendi bilgisayarına kendisi format atan, arabasının lastiğini kendisi değiştiren, yeterli derecede maaşı olan, evini, arabasını kendisi almılş yani kendi ayakları üzerinde duran kızlara bakış açınız ne? bu kadınların türk toplumundaki yeri nedir? türk erkeğinin bu konularda istediği kız modeli nedir?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bahsettiğiniz profil dışında pek bir ilişkim olmadı zaten, diğer seçeneğin hiç çekici olmadığı da rahatlıkla söyleyebilirim. O ne öyle özürlü gibi hatun mu olur :D

Bu memlekette zorlanabilirsin ama, kaynanalar ve canım oğluşları pek böyle kadın sevmezler. Bakıcı aradıkları için :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kendımden üstte olan birini istemem ama aynı sartlardaysak neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Ben olsam o kadarına gerek olmadığını düşünürüm fakat olsada bir zararı olmaz. Genel olarak erkeklerin tercihi; havalı ve güzel kızlardır malesef. Ama dediğim gibi benim tercihim sizin bahsettiğiniz yönde olurdu.

0|0
    0|0
  • arayıpda bulamadığım eş adayını tarif ettin valla

0|0
    0|0
  • Ben isterim; hiç te öyle erkeklik komplekslerin yoktur

0|0
    0|0
  • Kendine yetiyorsa neden benle ki? Her insanın illaki bir konuda yardımını alması gerektiği insan lazım. Kendi ayakları üzerinde değil, tek beden olmuş ilişkide beraber ayakta durmak önemlidir bence.

0|0
    0|0
  • tabiki de öyle sağlam yapıya sahip bir kız isterim ben şahsen ama tabiki bunun dışında duygusal anlamda bağlamamda çok önemli

0|0
    0|0
  • nedense benım tercıhım olmuyor böyle cunku calısan bı bayanın evle ılgılenebılecegını sanmıyorum aıledekı gorevlerı dusununce bıraz geleneksel ama bu sekılde gorduk yalnız buyuyen cocuklar cok rahat benım gordugum

0|0
    1|0
  • ooo o kendi kendine herseyi yapıyorsa bize gerek kalmadıki zaten.

0|0
    0|0
  • Bu güçlü hatun, birde güzelse tadından yenmez <3

0|0
    0|0
  • aynen öyle aramızdaki saygı bozulmasın yeter

0|0
    0|0
  • Bana fark yapmaz çalişmasin ben bakarim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her erkege göre degisir ben asla arabanin lastigini degistirmem zaten beceremem :)) erkekler böyle kizlardan hoslandigini sanmiyorum..önemli olan oturmasini kalkmasini bilen biri olmasi

0|0
    0|0
Yükleniyor...