Herkes nereye gitti ?

arkadşlar bugün en hassas günümdeydim eskiyi çok arıyorum işe gittim ama eski ortam yok çok zoruma gtti eve geldim ağladım ben eskiyi çok özlüyorum yeni hiçbişeye alışamıyorum. kafa dağıtmaya Kase'ye girdim bir baktım sevdiğim bütün herkes hesabı iptal etmiş

giamacos ( yani cut)

ferdikarfur

cheerful

vs vs dahada görmediği bilmediğim bir çok herkes niye gdiyo zaten kendimi yalnız hissedyrm oturun şurdaa :(

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• Başarısız olacağımız düşüncesi bizi endişeye boğar çünkü başarı, dünyanın bize güler yüz göstermesi için kullanabileceğimiz tek kozdur. Aile bağları, arkadaşlık ya da cinsel çekim kimi zaman maddi başarıyı gereksizleştirebilir, ancak birinin çıkıp da bütün ihtiyaçlarını düzenli bir şekilde karşılayabilmek için bu etkenlere bel bağlayacağını söylemesi için uslanmaz bir iyimser olması gerekir. İnsanlar, birbirlerine gülümsemek için sağlam ve değişmez nedenler arar, bu nedenler ortada yoksa da nadiren birbirlerine güler yüz gösterirler.

link

Sen tekrar gül ki güneş tekrar doğsun !

1|0
    0|0
    • ben hep gülerim ya sadece bugün morejim bozuldu düzelrm hemen

• şiist fıratı kızdırma hemen toparlan sana hıc yakısıyor bak bı aynaya gıdıp dudaklarını bukup kendıne :D ondan sonra da gıtmısken ayna karsısında bıdı bıdı de dudaklarının halıne bak :P

Erkekler Ne Diyor 28

• süt emmeye

1|0
    0|0
  • Gitmek gerekir bazen.. Fazla yormadan daha çok bıktırmadan..

Eğer vaktiyse ardına bile dönüp bakmadan... :(

4|1
    1|1
  • Sakin ol şampiyon. Gelen gideni aratırmış derler, mutlaka biz o elemanlarını yerini dolduramayız ama yenilikler hayatı keyifli kılar. Bazen değişim şarttır.

Yalnız bu yazıyı yazarken bir aşağıya bakayım dedim. marx arkadaşın yorumunu gördüm. gerçekten haklısın. Yeni gelenler bu tatta ise eskiyi özlemek hakkın :D

1|0
    0|0
  • ferdibaba gittimi :/ yetim kaldım ://

2|0
    0|0
  • Oha ya niye herkez gidiyor. :/ Ferdi baba apayrıydı.Eskiyi arayan bir tek sendeğilsin.

1|0
    0|0
  • Kalan sağlar bizimdir

1|0
    0|0
  • Ferdi baba gitti mi ya ... Bak bu kötü olmuş

2|0
    0|0
  • Ben de uzun bir aradan sonra tekrar girdim hic tanidigim kalmamis valla yalniz hissettim iyice.

1|0
    0|0
  • ferdicarrefour iptal mi etmiş üyeliğini üzüldüm...

2|0
    0|0
  • aynen ya bugün onu sorcaktım nerde millet pembepanterrr kedicik ferdi soru olarak sorcaktım hakkım kalmadı bu ne ya:((

1|0
    0|0
    • osmük kedickte burda ferdide shgvdhg

• ben sabahtan beri burdayım ama ferdi çaykur olmuş o da çok nadir giriyo kediciği görmedim bile ühüü ilk başladığımda çok hareketliydi bir de şu çilek yiyen kız gitmiş :(

• bende giderim bak agvdsjsfg

karamsar olma litfen

• biz varız dostum burda çok arkadaşında var sıkma canını daha kötü durumda olanlar var muhabbet et burdakilerle derdini dinlerler dinlerim

1|0
    0|0
    • ya onlar zaten arkdşm değildi ama üye değil diye görnce zoruma gitti. zaten üzgündm o meseleyi açıyım ddm

• Oluyor arada öyle üzülme. İnsan eskiye özlem duyuyor işte :/

1|0
    0|0
    • çok özledm eskiyi bugün o iş yeri bana ızdırap gibiydi :/

• Anlıyorum seni. Arada bende özlüyorum eski iş yerlerimi, arkadaşlarımı, çocukluğumu, o mutlu günleri ... Hafif bir burukluk bırakıyor insanın içinde ama ondan haz almaya bak. Bu bile ayrı bir keyif veriyor bana :)

• Sen benim buradaki neşe kaynağımdın neden üzdün ki şimdi sen beni :(

1|0
    0|0
  • ismimi bil yannış yazmşın olim :D:D:D

1|0
    0|0
  • :((( yazık gıı sana

1|0
    0|0
  • Vur kadeği usta. sıla dinliyorum bende bir farklı oldum mk

1|0
    0|0
  • Ben Burdayım Gel Açtım Gollarımı :(

Not: Ürkütmücen Avı Kaçar Yoksa :D

1|0
    0|0
  • sen varsın diye gitti bir çoğu benden duymuş olma

1|0
    0|0
  • Bende çok yanlizim sirf bu durumlar yüzünden hesabimi kapattim artk kabak tadi veriyor buu site

1|0
    0|0
  • sanal alem böyledir

1|0
    0|0
  • gitmişmi onlar ? :/

1|0
    0|0
  • ne demiş şair bağlanmayacaksın

0|0
    0|0
  • sanal alem yalan alem,

senin sinirlerin bozulmuş belli atlatırsın merak etme üzülmede arkadaş dediğin ceker gider mi

0|0
    0|0
    • sanal olsa nese tek :D

• ya gercek hayatta da seni seven insan haber verir iletişimde olur hep belli ki senin verdiğin değeri vermiyolar sana,alınma lütfen

• memene kafami yaslayabilir miyim

0|0
    2|3
  • o listede olsaydım da deseydim ben varım

0|0
    0|0
  • yeniyi kim sever ki eskiyi kim özlemez

0|0
    0|0
  • eskiler gider yenileri gelir panpa :(

1|0
    0|0
  • ben buradayım ki:(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Eğer kendini mutlu hissettirecekse oturalım şöyle biraz asdgf

1|0
    0|0
  • aynen ferdicarrefourla daha dün sözleşiyorduk asmalımescidde eğlenip bir de üstüne fb maçına gideceğiz diye..bir de baktım yoq:(

bende ağlayacağım:(((((

giamacos'a şaşırdım ama?

2|0
    0|0
  • giacamocas'ı özleyeceğim.Üzüldüm gerçekten .cut demesi dahi hoştu.:;(

ferdicarrefour da çok eğlenceli ve komik biriydi onu da çok özleyeceğim.:;(

2|0
    0|0
    • hatun kendmi yalnız hisediom işte psikolojim bozuldu :/

• Şimdi benim de bozuldu :( Bir daha karşımıza çıkarlar mı ki? Of bu sanal alem gerçekten kötü bir şey.

• yahu ben yerim seni ama. sen niye böyle yapıyon kardeş :(

1|0
    0|0
  • Cut gitmiş miii :(

1|0
    0|0
  • a aaa inanmıyorum giamacos iptal etmiş şimdi fark ettim tüh iyi çocuktu yaa sevmiştim ben neyse, hayat bu alış gidenler olucaktır her daim, büyüyünce unutursun

1|0
    0|0
  • cut'ta mı gitti nalet olsun ben de gidiyom

1|1
    0|0
  • Ferdi gittyse tamam.

1|0
    0|1
  • cheerful gittiğine sevindim

0|0
    2|4
  • sende bir git nickini değiştirde gel sonra asılanlara kızıyorsun

1|0
    0|0
    • kimse asılmadı ki tek bir kişi onuda engelledim zaten.

• seni bilenler biliyordur bilmeyenler yanlış anlar boşuna abuk subuk laflara maruz kalırsın

• bilmeyenleri umursamyrm tanısa diyemez onları. zaten engelliyorum bu zamana kadr tek bir kç kşi söyledi engelldim bende

• sana üzülmek yakışmıo

1|0
    0|0
  • neşeli bir soru bekliyorum senden

1|1
    0|0
Yükleniyor...