Erkek arkadaşınızın sizle ilgilenmesi için ne yaparsınız?

mesela ilgisiz bir erkek arkadaşınız var, denenmiş ve başarıyla sonuçlanmış yöntemleri paylaşır mısınız nasıl ilgi çekersiniz uzak durarak mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• walla benim bir hoslandigim kiz var bana her frsatta bakarak cok dikkatimi cekiyo ve yavas yavas asik olmaya basladim ha,bu arada gunluk kiyafet degistirip onun dikkatini cekersen.yine ise yarar yardimci olabildiysem.sevinirim

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim, ama zaten kişi benim sevgilim farklı şehirlerdeyiz ve hayatında ben yokum gibi davranıyor sorun bu

• dalga olurmu estagfurullah keske bildigim birsey olsaydi da sana yardimci olabilseydim

• çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkekleri ya cinselikle ya da olgunlukla etkiler kadınlar ha ikiside beraber olur yani :D

1|0
    0|0
  • brazzers mod on

0|0
    1|0
  • 7 katlı binanın çatısından kendimi atmaya yeltenirim polise sevgilimi çağırın diye bağrırım.

0|0
    1|0
  • Troll mode on

Hemcinslerimden banane

Troll mode off

0|0
    1|0
  • uzak durarak mı puhaha daha çok soğur:))

0|0
    0|0
  • Aynen Aynen İlgisizmiş Gibi Davran Ama Soğudugun hissi felan verme ters tepebilir

0|0
    0|0
    • ilgisiz davranmayı soğuma hissinden nasıl ayırayım ki

• Bi Süre Kızlıgın Verdiği püf noktaları kullan. yani böyle dedim de abrtacak kadar degıl . Öpüşmene Bağımlı et onu mesela

• farklı şehirdeyiz

• Kezban Mod OFF tamamdır,başka bişeye gerek yok.

0|0
    1|0
    • görev tamam gizli şuan çok bozdun beni

• evet?

• Ben zaten kendim istifa ediyorum! :))))

Kızlar Ne Diyor 1

• ilgilenmeye devam et hatta daha çok ilgilen sonra birden ilgilenmeyi bırak

1|0
    0|0
    • işe yarar mı? herşeyi denedim de bunu denememiştim

• seni bilmem de ben böyle yapıyorum anında düzeliyo her şeyi denediysen bunu da bir dene bencee

• peki çok teşekkür ederim

Yükleniyor...