Anne ve babanız kavga ederken ne yaparsınız?LÜTFEN YARDIM

Koskoca 50 yaşında insanlar ikiside ve sürekli aynı sebeplerden dolayı kavga ediyorlar.Babam benim dediğim doğru benim tüm dediklerimi sorgulamadan yapıcaksınız diyen bir diktatör.

Genellikle ev içerisinde psikolojik şiddet uyguluyor.Babam Anneme Fiziksel şiddete kalkıştığında müdahale ediyorum.Birbirlerinden uzaklaştırmaya çalışıyorum ama son noktaya geldim.Artık evden ayrılıp yeni ev açmayı ve annemi yanıma almayı düşünüyorum.

Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Güncellemeler:
cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• bence anneni al nasil olsa yaz geldi teyzene halana dayina her kimse yolla ama mumkunse bunlar sehir disinda olsun annen 1 ay boyunca eve gelmesin mumkunse 2 ay sonra telefonda acmasin ayda 1 kere sonra sende babana yuz verme evin icinde o Zaman anneni özlicek biraz daha duzelicek gor bak sonra annenle babani bas basa birak ne bilim bir sinema bileti ya da bir resteuranta rezerve ya ufak supriz yap sonra INSALLAH duzelir kardesim belli bir yasa gelmisler onlarda cocuk degil herelde olur oyle seyler belki babanin maddi yonden sikintisi varsa böyle yapiyo olabilir benim babamda bize hep maddi yonden sikistimizda kizar :D

0|1
    0|0
    • hayatlarında bir kere bile sinemaya gitmişliklri yoktur

Yolda yürürken bile kavga edebiliyorlar

Kızlar Ne Diyor 7

• Öncelikle üzücü bir durum az çok hepimiz yaşıyoruz..

Yapıcı olayım derken yıkıcı olursun aman dikkat et.. Belli yaşa gelmiş insanlar aslında şu saatten sonra annenın katlanması şart değil.. Annene bakabıleceksen bence çıkın ayrı bir eve.

Çünkü bu durum konusmayla düzelmiyor. Sürekli kavga etmelerındense ayrı olmaları daha iyidir..

0|1
    0|0
  • Senin yapmak istedigini yaparim ama bu sana bir tecbure sen kendi

Karina/ ya da esine boyle davranmaman icin

0|1
    0|0
    • ben hiç böyle şeyler yaşatmam karıma

• Eee cok iyi iste belkide annenin ve babanin bu durumundan fark etmissin bir cok seyi bncede bir kadina el kaldirmak gercekten en acimasiz seydir, boyle dusunmeye devam et sen kazanicaksin

• Allah annene sabır versin..!

0|1
    0|0
  • babanı çek kenara konuş.

0|1
    0|0
    • diktatör bir insanla ancak yumruklar konuşur.Normal şekilde konuşmayı bilmiyor hemen hakaret ve saldırı moduna geçiyor

• Allah yardımcın olsun bence annen babandan ayrılmalı baban da bir tedevi görsün

• annen ailesine kağıt imzaladıysa babandan mal kaçırmış gibi olmuş onu hazmedemiyordur

0|1
    0|0
  • kavga her evde olan bir şey.sen ikisine de tepkini koyar yeter artık benim pskikolojimi bozmayın dersen sakinleşebilirler

0|1
    0|0
  • Onları tekrar gençkenki birbirini sevdiklerini hale götüremezmisin.

Güzel bir sofra hazırlasan onların eski fotoğrafalrını dizsen etrafa felan ikisinin müziğini çalsan masaya kart bıraksan artık tartışmıyalm felan diye sence olabilir mi.s

0|1
    0|0
    • birbirlerini sevdiklerini sanmıyorum

• Böyle yaparken belki araları iyi olabilir

Erkekler Ne Diyor 5

• ikisine de baarırım genelde

0|1
    0|0
  • gaz verrim :D napacam bak intihar ederim kesmezseniz derim dut yemiş bülbüle dönerler

0|1
    0|0
  • yaşinizdan utanin be deyip konuşurum ikisiylede sakince...

0|1
    0|0
    • yok artık oda kar etmiyor peder bana saldırmaya çalışıyor ama sözde kalıyor

• Çok saçma sebepler peder Benim lafımın üstüne laf söylemiyeceksin her şeyi alttan alacaksın(hakaret etse bile) vay efendim sen niye evlenmeden önce neden arazilerden hak talep etmiyorum diye ailene kağıt imzaladın

26 yıllık evliler ne kadar şey varsa eşeleyip duruyor Dişin kovuğunu doldurmayacak sebeplerden

• Kardeş senin peder biraz abartms durumu

• ben bu durumları yasadım babamşu an65 yasında cok cektırdı bıze amaşu ankuzu gıbı keske tavrımı koyabılseydım dedım cunku yapabılırmısım bunun pişmanlıgını yasadım araya gırıp ayırmak yerıne sesını yukslelt bence gercekten

0|0
    0|0
    • rest çekmeyi düşünüyorum.

ama rest çekmeden önce yeni ev açmam lazım.

benim kurallarım bu beğenmeyen s..gider diyor

• Baban iflah olmaz konuma gelmiş artık benim ki gibi.Annen ve sen mesafe koymaktan başka çareniz yok baban kaybetmedikçe anlamaz bazı şeyleri...

0|1
    0|0
Yükleniyor...