Fenerbahçe gruplara kalabilir mi?

bu kadro yapısı ve oyunla fb şampiyonlar liginde gruplara kalabilir mi?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• gruplara kalması yüksek bir ihtimal ama gruplarda ne olur bilemem...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 18

• salzburg sonrasındaki kuraya bağlı

0|1
    0|0
  • Milan, Arsenal, Schalke, PSV Eındhoven, Lyon, Zenit ve Metalist Karkhiv'den birisi geliyor play-off turunda.

Arsenal dışında eleyemeceği takım yok Fenerbahçe'nin.

Milan, Schalke, PSV... Bunların sadece adı var. Bundan 2-3 yıl önce konuşsaydık durum daha farklıydı tabii ki ama bu takımların çoğu eski gücünde değil artık. Hatta şu takımların içinde en güzel kura Lyon olur bence.

Kharkiv için bir şey diyemem, kapalı kutu.

0|0
    0|0
    • arsenal ve milan dışındakilerle dişi diş oynayabilir hatta eleyebilir bence

• Milan da o kadar güçlü değil. Fenerbahçe zorlanabilir ama elemesi imkansız olmaz

• İlk takımlar Fener kalitesinde olmayacak.. ama sonra gelen kuraya bağlı..

Aykut'un kalitesinden şüphe duyan ve gitmesini isteyen biri olarak geçen sene son maça kadar avrupada oynattığı futbolu inkar edemem..

Malesef yeni hocaya da fazla güvenim yok. Diğer takımlardan ve milli takımdan biliyoruz kendisini. Feneri alıp coşturacak bir hoca değil.

0|0
    0|1
  • Bu elemeyi geçsede bi' sonraki tur sanki Çeyrek Final eşleşmeleri gibi olacak.. Zor Abi zor..

0|0
    0|0
  • ahahah :d buna inanan var mıya.

0|0
    0|1
  • salzburgu eleyemez.bi ihtimal eledimi?playofta elenir

0|0
    0|1
  • ikinci turda çıkacak rakibe bağlı maalesef ikinci turda arsenal milan gibi çok dişli bir rakip çıkacak

takım oturur ve ersun hoca kafasındaki sistemi oturtabilirse gruplara kalabiliriz

0|0
    0|0
  • tabikli

0|0
    0|0
  • takım hazır değil şu anda :(

0|0
    0|0
  • Kalabilir ama kolay olmıyacak o kesin çünkü ilk tur kolaydır ama son tur milan arsenal tarzında takımlar gelicek büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • ben galatasaraylıyım ama fenerin geçeçeğine inanıyorum ama bugün okuduğum haberde eşleşmede haksızlık olduğunu yazmışlar bu eşleşme tekrar olabilme olasılığı var bence küçük bir ihtimal

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe takım oyununu avrupada sürdüremediği için gruplara kalamaz

Galatasaray dany gibi bir mala sahip olduğu için gruptan çıkamaz.

0|0
    0|1
    • geçen yıl sergilenen takım oyunu hayli başarılıydı bence. özellikle savunmada

• elemeler de real madrid gelme ihtimali yok

• Biliyorum ilerisi için söyledim.

• kalabilir yeni teknik direktörleri iyi kadrosuda çok iyi geçeçeğine inanıyorum turu

0|1
    0|0
  • ayıp ettin tabi kalır belki finellerede kalır

0|0
    0|0
  • uefaya kesin kalırda diğeri ? işareti net bir şey söylememek lazım

0|0
    0|0
  • kalır bence

0|0
    0|0
  • kalabilir.