Kızlar, erkek arkadaşınızın vücutunun atletik olmasını istermiydiniz yoksa önemlisi değil?

bakıyorum çoğu erkek içki sigara içiyor ve spordan çok uzaklar.. zayıf ve göbekliler.. neden kendilerine bakmıyorlar, anlamıyorum.. benim yaş 31 ama kimse inanmıyor, spor yapmadan 5 sene önce çok yaşlı gözükürdüm, şimdi en fazla 27 verirler.. sporcu kadın ve erkekler hep beğenilir bence.. öküzler haric tabi :)

Güncellemeler:
bugün spor salonunda tşörtümü çıkardım, erkekler ve kızlar her kes bakıyordu.. güzel duygu değil mi? :) zayıf göbekli erkek arkadaşları olanlar tabi ki erkek arkadaşlarının da güzül vücut olmasını ister.. bir bonus olur onlara :)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Atletik olması elbette hoşuma giderdi ama şişman olmadıktan sonra çokta şart değil.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok önemli..olursa çok sevinirim

0|1
    0|0
  • fit olması yeterli olur

0|0
    0|0
  • çok ta fifi ya boşverin bu işleri

0|2
    0|0
  • Su aygırı gibileri seviyorum oturunca yayılan bıngıl bıngıl yağları olan

0|2
    0|0
  • kesnlikle atletik vücutlu olmalı ne öyle yağ torbasıylamı aynı yastığa baş koyacağım.çokta kaslı olsun demiyorum ama dikkat etmeli her iki tarafta.

0|0
    0|0
    • ya aşırı zayıf olurlar gördüyüm erkekler burda istanbulda ya da aşırı yağlı..en azından göbekli

• sağlıklı olsun koşunca yorulmasın.herkes kaslı atletik olacak diye bişey yok ama balkonuda olmasın yani :D

• ben zayıf ve göbeklileri beğeniyom :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanlar genelde düşünce yapısına bakıyorlar. Kıçını başını açıp buraya koyan kız ile vücudunu açıp resim olarak koyan erkek arasında bir fark görmüyorum. Kullan at.

1|0
    0|1
    • vallahi bir kaç arkadaşım bana hep diyor senin gibi vücut olsa bizde tşört giymeyiz.. neden açmayım ki? :)

• aynısını kızların yaptığını düşün ve onlara ne gözle bakıldığını düşün. :)) ben güvenmem açıkçası öyle kıza. kızlar da sana güvenmez bu beni aldatır diye.

• tabi sözlerinde hak var, ama ben umursamam zaten kimin benim hakkımda ne düşündüğünü.. tanışırsa tanışırım, ama kullanmaya izin vermem her kese.. seçim her zaman bol

• iyi yapıyorsun boşver milleti.Ben çok faydasını gördüm fitness ın

0|1
    0|0
  • fit iolsun yetrterciler

0|0
    0|0
  • Tamam dayı kaslısın anladık, afferin.

0|0
    0|0
  • kızlar güzel cevaplar vermiş:))

0|0
    0|0