İçinize kurt düşerse, ne yaparsınız?

evleniceksiniz sevgiliniz kapalı bir kadın onu seviyorsunuz eee evlenmeye karar vermişsiniz bu zamana kadar sadece elini tutmuşsunuz ve arkadaşınız ya abi sen nasıl güveniyosn ya çirkinse vücudu belkide keldir diyo ve kurt düşüyor içinize naparsınız?

Güncellemeler:
fotoğraf iste diyen arkadaşlara sesleniyorum; günlük fotoğraf atsın demişsiniz belki kızın bütün vücudu kırmızı lekelerle dolu bunu tshirtünün üstünden nasıl anlıcagınızı cok merak ettim ilgiyle cevap bekliyorum ne sacmalayacaksınız diye?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• özelliklerini yaşamını düşüncelerini beğeiyorsan bu çok fazla önemli olmayacaktır ama diyorsan ki benim için görsellik çok çok çok önemli .o zaman işin rengi değişir ilerde böyle birşey seni rahatsız edecekse baştan öğrenmelisin ama nasıl :) onu bende bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• :D tesettür demek olan güzelliği tek bir erkek dışında kimseyle paylaşmamak demek. :)

o arkadaş fesattır benden demesi. ;)

1|0
    0|0
  • Ozaman kapalı birini düşünmeyeceksin.kapalı birini düşünüyorsan da öyle kabul edeceksin.güzel, olup olmadığı az çok anlaşılır.her an çarşaf giymiyordur herhalde.niyetini güzelleştir derim önce

1|1
    0|0
  • Annenle hamama gitsin en iyisi eski usul en iyisidir.Bence annenle konuş hemen ayarlasın bişeyler :)

1|0
    0|0
  • arkadaşına sor gizlice kel mi diye

0|0
    0|0
  • Kesin keldir evlenme!

1|0
    0|1
  • ee fotograf iste

0|0
    0|0
    • kapalı bir kız ve evliliğe karar verdiği halde bile sadece elini tutturuyorsa foto istemk pek mantıklı değil sanırım ?

• sen evlenecegin kisinin bedenini saclarini bilmiyorsan sacma asil.

• Ya güzelse ihtimali de var.

0|0
    0|0
  • el ele tuus s ve dudaklarıneden öp ten uyumu olup olmadığı anlaşılır.

0|0
    1|0
  • hastir demedin mi arkadaşına

0|0
    0|0
  • :) tamamen haklılar ama birde şöyle düşün ya çok güzelse

0|0
    0|0
    • evlenmeden önce annenle hamama gönderebiliirsin :)

• türbana oranla görünen bir tarafları oluyor hep bardağın boş tarafına bakıyon birazda dolu taraftan bak duruma :)

• felsefe geldi bn kaçar :)

• evet arkadasım kapalı kızla fazla görüşmeden nısanlandı herkes dıyodu kulakları kepce falan olmasın vs sacını ılk acık gördugunde söyledıgı sey kulakları normalmiş

0|0
    0|0
  • Kızdan normal ew halindeki fotoğrafını istiyebilirsin

0|0
    0|0
    • k.bakamda yani normal giyinen kızda olsa vicudunu görmek istemen bilemiyorum yani herkez kabbul etmeyebilir. kıza açıkca sor ne biliyim benim bir cilt sıcak su döküldü de krem sürüyorum de böyle işde ufak birşeyde kızada sor senin böyle benim gibi leke bişey var mıde

• Burda sana cevap veriyorum yardım ediyim diye yaptığın terbiyesizliğe bak bb

• mantıklı cevap verilse amenna ama dalga geçmeyi sen başlattın ;)

• evleneceğin lişiyi hiç açıkken görmedin mi.yapma joe

0|0
    0|0
  • aşık olmuşssam tamamdr tipi önemli değil o zman

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olum manyak mısınız lan kapalı olmayan hatunun her gün götünü mü görüyorsunuz asdsgkdklfb

4|0
    0|0
  • Gözün nereye bakıyo kardeşim normal fotosunu istybilirsn

0|0
    0|0
  • içindeki kurdu sevsinler senin :Dgönül gözünü aç yiğenim :D

1|0
    0|0
  • ahahaghaga abi ben sevişmeden evlenmem ciddiyim.

0|0
    1|1
  • baban anneni seçerken ne şekilde davrandıysa sende onun gibi davran. seni doğuran anaya saygın tüm kadınları kapsamalı

0|0
    0|0
    • birincisi bu sadece bir soru benm evlilik yaşıma daha çok var ikincisi annemin kapalı olup olmadığını nerden biliyorsun ;)

• genellemeyi "baban, annen" diyerek yapıyorsun demek? Ahh Türkçe hocam rezil ettin beni ...

• Türkçe hocanda problem yok . sen üzerine alınmaya meyillisin

Yükleniyor...