Dany için suikast planlamak istiyorum nerden başlamam gerekiyor ?

2 maç üst üste kırmızı kart görüp penaltıya sebep olan

Galatasarayın yediği her golde bir salaklık yapan bu herif ölmeli kesinlikle ölmeli.

Fenerliler sabriyle uğraşmakla hata yapar galatasarayda dalga geçilecek bir mal varsa danydir.

Güncellemeler:
Dany tam performans devam ediyor üst üste 3 maçta 3 penaltı ben furucam bunu cidden furucam.
Muslera nasıl bir heriftir anlamadım 2 penaltı yemedi :)
Medyada dany link

Bu son güncellemem hepinizden özür diliyorum tek suçlu dany yarınki maçta dany yine bir halt karıştırırsa konuyu tekrar hortlatmak istemiyorum.

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Dany sarhoş gibi bu aralar

0|1
    0|0
    • Yabancı sorunu var zaten terim semih iyileştikten sonra formayı koklatmaz ona kendi bilir.

• oturduğu yerden milyon dolarlar kazanır işte

Kızlar Ne Diyor 4

• Daha hazırlık maçları ayrıca Dany zaten antrenmanlarda da Fatih hocadan uyarı aldı hatalarına dair bu aralar dalgın sanırım ama geçecektir elbet bir GSli olarak bir oyuncuna nasıl bu kadar hakaret ediyorsun anlamadım açıkçası

0|4
    0|0
    • Yabancı sınırı çok adice kullanılan bir ülkede bir futbolcu hazırlık maçıda olsa bunları yapamaz.

• Biliyorum maç saatini bekliyorum zaten ..

Dany hazırlık maçlarında çok iyiydi + çok hısrlıydı .. Ama hem Malaga , hem Napoli maçında beni çileden çıkardı .. Defansta stoper olrak Semih-Chedjou daha verimli olur ..Semih hakkaten çok iyi be.. Dany yeterince seri - atik değil ..Kolay hata yapıyor ..Bugünkü maçta bakalım napıcaz..

0|2
    0|0
    • Arsenal ve napoli berabere kaldı bugünü lider olarak bitirdik bu kupayı alırsak ne iyi olur ama yarınkı arsenal maçını kaçırma :)

• Ikisi de faydali oyuncular.. Drogba yasna ragmen boyle helal olsun valla.. Ben amrabati gecen sezonda Cl maclarnda da cok begenmistim.. O kadar zellikle alindi degerlendiremeseydk uzulurdum..

• Semih-Chedjou bomba gibi oldu ama melo mala bağladı bu seferde.

• Boşver Dany'yi hamiti yollayın o resmen fenere oynuyor bunu anlamamak için salak olmak lazım. Hele o sezonun son maçında ne küfürler ettim ona..

0|1
    0|0
    • Hamiti boşver asıl mesele dany.

• elini kana bulama unut gitsin:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Riera atak yönünden geliştirdi kendisini de def yolu sıçık adamın

Eboue desen her pozisyona ofsayt demekten dötünü kaldıramıyor itiraz edecem diye

Stoperleri saymıyorum bile tek gidiş bilet alıp tatile göndereceksin süresiz

Onun dışında pek sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Sadece Dany değil Chedjou´da aynı zaten iki oyuncu aynı tarz stoperler ikisini bir oynatınca böyle goller yeriz

0|1
    0|0
    • İyide dany hep aynıydı semih kapatıyordu chedjounun adam gibi hatası yok daha.

• İkiside iyi değil bence Chedjou belki zaman geçtikçe daha iyi olur ama Dany bu takım için uygun bir oyuncu değil

• Dany bir oyuncu bile değil.

• Ortak arıyor musun suikastin için?

Eğer arıyorsan benim de bir şartım var..

+

+

+

+

Hamit ...

=

=

=

bir taşla iki kuş. Valla tüm maçlar küfür geçer. gerçekten bak

0|3
    0|0
    • Transfer sezonu ne zaman bitiyor elimizi çabuk tutalım yerleri dolsun.

• Drogba gibi tecrübeli bir adamla burağı karşılaştıramazsın ama

• Ya herneyse yazsam roman olur burağı :) boş kaleye gönderiiyo topu ekstradan yaptığı bişey yok. bu sezon bala göte attı o golleri. Ama bu sezon öyle olmayaacak. bak bu konu kalsın burda. devre arasında yazarım hatırlatırım ben sana:)

• Penaltı olduda ben mi kaçırdım. :)

0|1
    0|0
    • 18. dakikada oldu bu danyi furucam ben.

• Bilmiyorum ben d-smartımla mutluyum :)

• Bende abimlerde izliyordumda bilgisayarda işim vardı yoksa d-smart akar. :)

• Bende maçın italyan hakemine karşı aynı şeyi düşünmüştüm :)

0|1
    0|0
    • Hakeme ayrı bir kaydım zatende bunun hatası iki penaltıyla kalmıyor ilk golde yerinde değildi 2. golde düştü 3. golde penaltı yaptı ölmeli bu haklıyım aslında.

• İtalyanların yas günüymüş ona takılmamak lazım asıl mesele danyi nasıl yok edicez.

• Dany savunmada çok faiş hatalar yaptı ama Allah var topu oyuna iyi soktu genelde.

Dany den kurtulmaya gerek yok ki,çünkü ideal kadroda stoper ikilimiz,Semih-Chedjou ikilisi olacak

• olum gizlice yapacaksın bu işi buradan ilan edersen ne anlamı kalır:) yarın sabah açacağız gazeteyi dany ölmüş yazacak:)

0|1
    0|0
  • dany bence çok soğukkanlı bir oyuncu hazırlık maçı olduğu için umursamıyor olabilir resmi maçlarda eski halini alır

0|1
    0|0
    • Eski halide kötü onun sen bilmezsin bir guizadan daha beter.

• Bir defans oyuncusu soğuk kanlıysa penaltı olabilecek pozisyonlara dengesiz girmez.

Zamanla anlarsın danyi tabi bir daha görebilirsen.

• az önce özeti izledim dany ikinci golde de topu önünden kaçırmış

• Maçı 90 dakika izledim harika top oynadık yalnız Sol bek riera. ile dany aynı anda oynamalı bu bir ikicinci amrabat ilk onbirde baslamalı.

0|1
    0|1
    • Rieranın ileri çıkardığı toplardan 5 gol çıkmıştır geçen sezon amrabat birebirde hep çok iyiydi ama bu sene tam bir bomba danynin ismini anmak bile bana zulm artık :(

• muslera kurtatırır çünkü adam topa vurulduktan sonra atlıyo boyunun uzun olmasını ve çevikliğini kullanıp tutuyo ama benim dikkatimi bişi çekti muslera çoğu kurtardığını sola atlayıp kurtarıyo ):

0|1
    0|0
    • Muslere çok çevik kaliteli bir kaleci artık şaşırmıyorum kurtardıklarına :)

• sen muslerayı bana savunma :) ben musleranın delsiyim. benim yrutta lakabım muslera okan diyen yok. ayrıyetten 230 tl ye eldivenlerini aldım 150 tl ye formasını. savunma yani :D o adam 2010 da ben gelmesini istiyodum :D

• Ne güzel işte.

• Planlarsan bende varım. ortadan kaldırmak gerekiyor artık bu adamı. sabrım taştı artık ölümden başkası onu kurtarmaz.

0|1
    0|0
    • O mal yüzünden muslerada atıldı asıl ona üzüldüm.

• ulan 1 yıldır yediğimiz gollerin yüzde doksanı dany yüzünden ve dany nin aleyhinden 1 tane bile haber okumadım 1 yıldır. adamdaki torpil nedir abi ya çok şükür benden başkada danynin hatalarını gören birileri varmış

0|1
    0|1
    • Terim daha fazla uzatmaz diye umuyorum yeter bu kadar.

• adamdaki teknik ve hız var diye oynuyor valla yoksa oyun bilgisi 0. ama chedjou fena değildi bugün semihle iyi 2li olurlar. o değilde bugün sabri ebouden daha iyiydi sanki ebouede de düşüş var

• Ebouenin işi hızlı çıkmak 3 kere denedi yerde kaldı ilk yarı 1 puan arıyan anadolu takımı gibi 5li savunma yaptı napoli 2. yarı açtık tam fark geliyor derken fatih terim oyuncu değişikliği yaptı takım sıçışa geçti.

• yinemi la şimdimi

0|1
    0|0
    • Porto maçında yaptı kaçırdılar özetini izlersin.

• Defans=404 not found

anasını satayım.

1|1
    0|0
    • Fatih gerekeni yapar yoksa dany suikastının sorumlusu benim.

• oynayacağı en iyi takım Galatasaray. beceremiyorsa s. gitsin ya her maçta kırmızı mı yenir arkadaş. adamın umurunda da değil.

• Sadece kırmızı olsa keşke özet gelince öncesindeki 2 golüde izle danyi gör :(

• Semih ve dany ikiside patlamaya hazır bomba.Bi adam hazırlık maçlarında nasıl kırmızı yer üst üste mk.

0|0
    0|0
    • Semih iyi bir futbolcu ikisini aynı yere koyma.

• Milli takımda orta saha mı var adam gibi ordaki hataları yargılama.

• Kardeşim bak anlamıyorsun beni.!Ben semihe kötü oyuncu demiyorum ama bu sezon çok hata yaptı ilk sezona nazaren.

• Dany son zamanlarda aşık oldu sanırım. :) Kendini maçlara veremiyor :)

0|1
    0|0
  • dany kendi kendini imha edicek zaten sezon başlamadan elini daniye bulama sdfghjkl

0|1
    0|0
  • gel gel beraber güzel bir sukisat düzenliyelim. ben delircem bu dany nin yaptığı hatalardan yoksa

0|1
    0|0
  • Dany büyük ihtimal yabancı sınırına takılacak

0|0
    0|0
    • Bende öyle umuyorum semih iyileşti zaten dany gitsin rahata erelim.

• birini auta attılar olum zaten ötekini de jackson martinez kötü kullandı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...