Kızların geneli böyle mi sebep ne ?

bugün 16 yaşındaki bir kızın benden hoşlandığını duydum ben ise 26 yaşındayım kızlar neden yaşı büyük erkeklerden hoşlanır sizce aramızda 10 yaş var ben ise ona hiç o gözle bakamıyorum fark olarak ne görmüş olabilir bende ?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Bende hep babamın arkadaşlarından hoşlanırdım . O na biz hoşlanmak demeyelim bir tür hayranlık diyelim. Bir sebep aramak saçma kimlik bulanımı yaşıyor. Ve bazı şeyler yaşanarak öğrenilir. Burada yapmak gereken sadece olduğun gibi davranmak. Emin ol bir süre sonra bir başkasına hayran olur ve ardından sende unutulursun. Fazla takmamak gerek. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bence o kızın gözünün önüne perde inmiş olmalı.sende fark olarak ne görmüş olabilir bende fotoğrafına baktım baktım bulamadım bu kızın gözleri iyi görüyor mu ? ayrıca o yaştaki bir ergenusu burada gelip bu kızların geneli böyle mi diye bir soru açamazsın o kadar da ölmedik..

0|0
    0|3
  • Kendini büyük zannediyordur o kızcağız.

0|0
    0|0
  • Geç adam oluyonuz çünkii

1|1
    1|2
  • Ben en fazla 5 yaş büyüge olur derim daha fazlası ilerki yaşlarda olabilir 30 yaşlarında falan . Ama bir genç kızinki kesinlikle ergenlik heyecannı derim.

0|0
    0|0
  • Yaşı büyük erkekler çoğu kıza daha çekici gelebilir, kız 16 yaşında çok küçük.Ama o 20 yaşında olup sen 30 olsaydın problem olmazdı :)

0|0
    0|0
  • Kızlar genellkle olgun erkeklerden hoşlanır çünkü. Bende 15 yaşımda falan benden 7 8 yaş büyük birine aşık olmuştum daha doğrusu öyle sanıyordum sadece dış görünüşünden çok etkilenmiştim çocukluk işte :)

0|0
    0|0
  • 10 yas cok degil fakat 16 yasinda anormal geliyor bana. O daha cocuk uzak durmalisin. Hadi o 20 22 olsaydi sende ondan 10yas buyuk olsaydin pek goze batmazdi.

0|0
    0|0
    • 18 bile değil işte kıza bigün naber dedim kıza bişeyler oldu ya bir gülüşü vardı çok güzel kız ama kardeşim ya Allah sahibine bağışlasın :)

• O yaşlardaki bir kızın böyle şeyler düşünmesi çok çok normal sizde bir şey görmüş olması değil mesele bizde küçükken öğretmenlerimizden hoşlanırdık :) çocukluk deyip geçmeli :)

0|0
    0|0
  • bnde 18 yaşndaym hcbı zaman yaşıtım bı erkekle anlaşamadım çocuksu gelıyolar bana

0|0
    0|0
  • olgun erkeklerden hoşlanıyordur kız bence normal bu durum

0|0
    0|0
  • Ergen meselesi canım ya takılma sen bunlara.

0|0
    0|0
  • Bende aynı yas insanlarla anlaşamam kişilik meselesi

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar kendi yaşındaki biriyle hiç düşünmedim. Benden en az 3-4 yaş büyük olmalı.

0|0
    0|0
  • hevestir o bende 16yken abilere aşık oluyodum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• madem ilgilenmiyorsun neden soruyorsun o zaman ? aklında en ufak olsun bir niyet varsa kıza karşı hemen yok etmeni tavsiye ederim...

0|0
    0|1
    • yav birader neden kızlar böyle diyorum ne soracağım seni bağlamasın dimi

• yok daha 18 ini geçmemiş kızlara asılan bebelere gıcık olurum da ondan yazdım niyetin yoksa üstüne alınma birader sıkıntı yapma...

• kızlar özellikle ergenlik döneminde erkeklere nazaran daha çabuk olgunlaşırlar bunu mutlaka biliyorsundur

bu açıdan bakarsan anlayabilirsin

olgunlaştıkları için olgun insanlara hayranlık duyarlar

o yaşlarda hayranlık ve aşı ayırt etmesin zor

0|1
    0|0
  • o yaşta kızlar maldır. teklif et reddeder:)

0|1
    0|0
  • bende bilmiyorum ama banada genelde kuzenimin yegenimin kız arkadasları asık oluyo ve hıyarlar bunu kullanıyor benim yas 21 ama 15 -16-17 yasındaki kızada o gözle bakamam

0|0
    0|0
  • Yalan mk. o kız gösterişi seven kızlar lisede böyle çok tanıdığım oldu hep bana anlatırdı bu kızlar. ay şunla çıktım bak çok olgun.. ay bu beni bir iker.. ayyy.. yani sonuç olarak yalan

0|0
    0|0
  • usta bende büyük hatunlardan hoşlanırım :)

0|0
    0|0
  • yalnızca bir tane mi hehehe

0|0
    0|0
Yükleniyor...