Lütfen bilenler cevaplasın, fikirleriniz önemli!

Boyum 1.66 kilom 85. Ama dış görünüşüm 75 gibi gösteriyormuş. Genede bu durumdan çok rahatsızım. Geçen yaz diyetisyene gittim 2 ayda 10 kilo verdim zaten metabolizmam hızlıymış ve bütün kilomu yağdan verdiğim için dış görünüş çok farketmişti. Okul başlayınca diyeti aksattım ve eski kiloma geri döndüm. Yardımcı olabilicek fikirlere ihtiyacım var

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• aynı boydayız aramızda 32 kilo fark var , şu okul gerçekten bütün düzeni bozuyor :/

0|0
    0|0
    • 53 kilosun ne güzel

• işte tek sorun da o :(

• iştahımı kesicek bir şey bulsam keşke

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• tekrar diyetisyene git. seni destekliyoruz.

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir teşbih, varolan 85 bakış açısı 75, bence lamisi cimisi yok, aklına koy ve diyete ara vermeden devam et.

0|0
    0|0
  • Neyin yardımını vercez arkadaşım ya diyetisyene gitmişsin o sana söylemiş şöyle beslen diye napalım evine gelip ne yediğini mi kontrol edelim .

0|0
    0|0
    • diyetisyene 2 ayda 1 milyar bayıldım o yüzden bu sefer gitmek istemiyorum tecrübeli varsa fikir istiyorum

• Öyle yaparsan şu şu diyeti yap derler 1 haftada 5 kilo verirsin 2 ay sonra 10 kilo aldınmı çok güzel oturusun artık diyet kişiye göre hazırlanır herkesin metobolizması aynı değildir öyle olsa 1 kişi gider diğer herkes aynısını yapar herkes zayıf olurdu.

• Üst 60 gibi alt 105 gibi yandan bakınca 50 hafif çaprazdan 90-60-90 ahahahaha bu nasıl ölcü tavvv:):)

1|0
    0|0
  • 85 Olupta 75 gösteriyosan büyük başarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yalnız çok güzel bir motive '' 85 'im ama 75 gösteriyorum'' yine de balık etlisin. ama sıkma canını mavililer balık etli seviyor.

0|0
    0|0
    • motive değil bana söylenen bu, dıştan öyle görünsede ben kendimi biliyorum sonuçta

• insanın kendisini motive etmesi güzel şeydir takılma sen bunlara her zaman ele gelir olmak güzeldir

• balık etten memnunum ama 61 kiloda balık etli olmak istiyorum

• zaten gideceğimiz yer belli eğer yemek yemeyi çok seviyorsan çevrendeki insanlar için sırf bundan vazgeçme insanlar mutlu olduğu şeyi sonuna kadar yapmalı bence dünyaya 1 kez geliyoruz

0|0
    0|0
  • Spor&Diyet

0|0
    0|0
  • bence senin bize yardım etmen gerekiyo 10 kiloyu veren sensin tecrübelisin

0|0
    0|0
    • benim yaptığımda bana yardım eden şey suydu 6 öğün yemekti. ve spor yapmadan vermiştim

• 2 ayda spor yapmadan verebildin mi gerçekten canım

Yükleniyor...