Biz de bittik, beni ağlattın ya ne diyim sana

3 aylık süper bir ilişkim vardı taki 15 güne kadar. 15 gün önce ufak bir problemi büyüttü ara verelim dedi. Bende tamam dedim. Aradan 4 gün geçti hemen barıştık her şey iyi gidiyordu neden böyle yaptığını sorduğum da ailevi problemler yaşadığını söyledi anlat diye yalavrmama rağmen anlatamam dedi. Neyse 2 gün öncede ayrılmak istiyorum dedi. Sebep olarak ailevi sebepler gösterdi. Seni çok seviyorum sen benim herşeyimsin falan diyor ama ayrılmak istiyorum da diyor.Çok zor günler geçiriyorum kafamı toparlamak istiyorum dedi bende tamam dedim. Bana beni bırakmıcaksın demi dedi. bende bırakamam dedim. Kendine iyi baklardan sonra kkonuşma bitti. Şimdi lütfen bana bir yol gösterin. Deli gibi aşığım ama böyle yapması strese soktu. Bu arada ben 18 kız 16 yaşında.

çok karışık çok. Madem ayrıılyorsun neden seni seviyorum diyorsun. Döner mi dönmez mi nolur ?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• ilk olarak çok küçüksünüz henüz :) tabi aşkın yaşı olmaz ... şöyle bir bakarsan bayanlar daha erkeklerden daha erken olgunlaşır ve hemen hemen aynı düşünce yapısına sahiptirler

kız arkadaşının böyle yapma sebebi %90 senden sıkılması biliyomusun kızlar çok ilgiden nefret eder kaçan kovalanır psikolojisi gerçek =)

kız arkadaşın eğer ailevi problemler yaşıyorsa seni bırakmak istemez çünkü ben eğer sorun yaşıyorsam başkalarıyla beni çok seven birinden ayrılmam kimse ayrılmaz

canını sıkma :) herşey olcağına varır üzerine gitme soğuk davran hiç mesaj atma ... sana dönerse anla ki az ilgi göstericeksin eğer dönmezse zaten o kafada bitirmiş : )

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni üzmek istemem ama,bence bahane bulmuş ve ayrılmış.Hangi ailevi sorun ilişkiyi bitirir ki? Yani ailesinde sorun var diye senden neden ayrılsın ki.3 aylık bir ilişki.biraz yeni de.daha fazla üzülmemek için temkinli davranmanı öneririm.bir ablan olarak

0|0
    0|0
  • Bahane atmış ortaya fazla düşünme kafanı dağıtmaya çalış hem yaşınız çok küçük bu yaşlarda pek mantıklı olamaz insan daha önüne çok şeyler çıkar o yüzden üzülme :) hem gerçekten seven bir insan hiç bir şeyin ilişkisini bitirmesine izin vermez :)

0|0
    0|0
  • yalannnn seni üzmemek için,dönmez

0|0
    0|0
  • döner birşey olmaz üzülme

0|0
    0|0
  • et döner tavuk döner

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dönse bile gene biter bu ilişki.. ayrıca neden bu yaşlarda ilişki yasayıp kendinizi yıpratıyorsunuz anlamıyorum kii.. her sevdiğinle her asık olduğunla çıkmanız mı gerekiyor.. para kazanıyor musun işin var mı?.. kız daha liseli belli.. az akıllı olun yaa yürümeyecek ya da biteceği belli ilişki için neden bitti diyorsunuz; sizin için üzülüyorum yoksa bana ne...

0|0
    0|0
  • Ee ne dedin kanka?

0|0
    0|0
  • Yalan.. seni sevmiyor bir bahane buluyor işte daha bebeymiş dediğin gibi. bırakta ne dediğini bilmesin.. alışmaya çalış hacı kızların ne dediğine akıl sır ermez. hepsi sakat

0|0
    0|0
  • Ergenle takılırsan olacağı budur ki sende ergensin geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...