Arkadaslar herkesin vardır:D

arkadaslar ailenizden veya en yakınınzdakılenden sakladğınız soyleyelemedğınız pısmın ya da hısman olmadığınız olay varmı

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Sigara Pişmanlık :P :D

0|1
    0|0
  • dershane zamanı hergün sabahtan kalkar kızlarla arkadasın evinde toplanırdık dershaneye falan gitmezdik aksama kadar evdekiler dershanede oldugumu aksama kadar etutlere kaldıgımı sanarlardı. bu kız cok calısıyor diye de seviniyorlardı :D ama cok pişmanım keske oyle yapsaymısım da daha iyi bir okula gitseymişimmm :))

0|0
    0|0
    • bak yaaaa :D sen bunu sakın anlatma :D evet sımdı daha ıyı okulda olurdun belkı sımdı neresı kı okul

• heee senın güvencen varmıs :D:D benım özel ünı güvencem olsa bende gıtmezdım tabıkı dersaneye:DD

• burslu git.. olmayacak diye birsey yok yapabilirsin.d güvence demeyelim de cıkıs yolu diyelim .d

• ben birisi okur diye bazı şeyleri denemelerime bile yazmıyorum ne diyorsun sen

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0
  • fantazilerimi sakliyorum .pisman degilim

0|0
    0|0
  • Var tabii kiii.herkesin vardir

0|0
    0|0
    • paylasabılırız burda gızlı den yazabılıyoruz sonuçda mıllet ıcını dokebılır

• Gizlim saklim gecmisim.burada bile paylasamam.bir ALLAH bilir icimi.

Bence yaptiklarimizdan cok icimizden gecirdiklerimiz,aklimizdaki fikirler sorunlu.

• yanı haklısın ama ınsan aklından gecırdıklerının kotü olanların mesul deılkı ıyı olanlardan mesul sadece kotü düsüncelrı faaliyete gecırmıyelım yeter bence

• VALLA OLmamı var tabi sevgilmden saklyorum arada uystrcu kullnyorum ailemden de tabi :S bırakmaya calısyorum bakalım

0|0
    0|0
    • vuvvvvvvvvvv:D:D

• :D haha anladım yaw ama cidden insanlar sana farklı bakıyo bilynmu onun nedenini merak etim bian

• hayatta hersıyın tadına bakmak gerek ama alıskanlılık yapmamalı dıye düsünüyorum ben saygı duyarım yanı kullanmana ama ınsanlarıda anla cok normal bısı deılkı sıgara mı bu:DD:

• şantaj ve tehditle 6 ay geçirdim ailem bilmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...