Bir kadının sevdiği erkeğe değer verdiği nereden anlaşılır?

Bir kadının sevdiği erkeğe değer verdiği nereden anlaşılır?

Kadın sevdiği erkeğe sevgisini nasıl belli eder.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• benim için sevdiğim kişinin değerleri önemlidir.değerlerinize saygı duyuyorsa anlaşılır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gözlerinin içine bakamaz konuşurken saçmalar gibi şeyler zaten bayanları anlamak zor degilki arkadaş nie zormuşuz gibi davranıyosunuz. açık ve net belli eder m.etme

0|0
    0|0
    • Bayanlar düşüncelerini açıkça söylemiyorlar.

Bunun yerine dolaylı olarak söylemeyi tercih ediyorlar diye duyuyorum.

• utangac tavırları eleverir kendini zaten

• knuşurken gozlerınn ıcı guler :) ara sıra suprzler yapar yemek yapar :) yenı gezdgı guzel yerlerı sennlede gezmek ıster yanı ben sevıp deger verdklerıme böyleym :)

0|1
    0|0
  • kıskanır en en en önemlisi

0|0
    0|0
  • sana bakarken gözlerinin içi gülen birini bulursan bırakmayacaksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkani döndügünde her an biriyle kiristirabilir tedirginligi yasamiyorsan,seni incitmek yerine sitemkar davraniyorsa,yiyecegine,corabina,pijamanla alakaliysa,sen kanapede uyuklayip üstüne bir sey örtüyorsa,ailende hosuna gitmedigi haler oldugunda bunu senin icin büyütmüyorsa vs..o kadinin kiymetini bil.

0|0
    0|0
  • Hayatta anlayamazsın dostum hakikaten o iş kader meselesi kim ne derse boş bu lafa gerçekten karşıyım kaderde ne yazmıssa odur sözüne kapılıp hiç bişiy yapmamak ama eş seçimi ilişki seçimi hakikatten kader yeri geliyo 30 yıllık dostunu tanıyamıyosun .

0|0
    0|0
  • Sevdiğini direkt belli eder. Görüşür, öpüşür, elini tutar, hayran olur, sarılır, hepsinin herzaman olmasına da gerek yok.

0|0
    0|0
  • zor zamanında yanında olur sana destek çıkar kıskanır

0|0
    0|0
  • bana ver de. üzülerek istemeyerek tamam madem öyle diyorsa değer verdiğini anlarsın. gerisi boş...

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz hissedersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...