Sanal ortamda bilgi paylaşımı ?

link sanal ortamda bilgi paylaşımının nelere yol açabiliceğini bir görün...

siz olsaydınız bu durumda ne yapardınız ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• That's why i dont have a facebook, twitter account.

0|1
    0|0
    • aferim sana. en güzeli aslında bu

• Tavsiye ederim, millet birbirine hava atarken nelerden olabileceğinin farkında değil.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• ya geçen şöyle iyi bir fotomu facebook a koyayım dedim çektiğim fotoda çıkan kredi kartımdan yola çıkarak -zaten ismim doğum günümde face de belli- bankayı arayarak yeni bir kart çıkartmışlar daha sonra ondan limitsiz harcamalar falan beni de arayıp tehdit ettiler bende adamlarla buluşmak istedim- tabi boş gitmemiştim yanıma şöyle ufak yollu bir sallama alayım dedim- sonra orada tabi bir arbede çıktı adamı 5 yerinden öldürdüm şimdi bu mesajı meksika sınırından yazmaktayım siz siz olun dikkat edin

0|0
    0|0
    • adamı 5 yerinden öldürdün mikemmel :D

• sağolasın iyi geceler iyi eğlenceler bu arada bu olay gerçek amerikada kızın biri fotoğrafını çeker ve hadi beni bulun lan falan der adamlar fotoğraf karesine giren bir dijital kamera görürler henüz açılmamış bir kutu yeni alındığı belli olduğu için o bölgede bu marka model satılan dijital makineleri alanların isimlerinden kıza ulaşırlar ve tüm bilgilerini afişe ederler that is a true story

• sonundakı mesaj dogru .)

0|1
    0|0
  • Her ayrıntıyı paylaşmadıktan sonra, paranoya yapmaya gerek yok...

1|0
    0|0
  • Facebook illet bişey..

0|1
    0|0
  • İyi reklammış :)

0|0
    0|0
  • Bir blog olarak açtığım Otorite konulu yazılarımla şimdi bir topluluk kurdum. Sorun sanal ortam değil. Sorun kimler bu ortam da ne arıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...