Asansörde kaldınız ne yaparsınız

asansör bakımı aylardır yapılmamış ve demir kapılı emniyet kapıları kapandı ve siz asansörde kaldınız ne yaparsınız? yöntemleriniz nelerdir? haaa bide elinizde telefonda yok

• Panik yaparım,bağırırım kapıya tekme atarım
    71% (5)14% (2)33% (7)Oy Ver
  • Asansörün düğmeleriyle oynarım
    14% (1)29% (4)24% (5)Oy Ver
  • Diğer...lütfen belirtiniz
    15% (1)57% (8)43% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
benim yöntemim b. şıkkı aslında çoğu kişiye ilginç gelebilir ama asansörde az hasar varsa düğmeleriyle oynamak daha iyi mesela 3. kat düğmesine bastın çıkıyo şansın varsa kapı açılır ama yinede denemek lazım ben hep bu yöntemi kullanıyom asansörle bir yukarı bir aşağı inip kapı açılıyor olmassa zaten biri duyar beni ve asansörün anahtarını alıp açarlar

0|0
18|26

En İyi Erkek Görüşü

• benim başıma geldi o olay hatta elektiriklerde gitti hemde nerde geldi emniyet müdürlüğü binasında :D kapıya tekme tokat dalddım bütün tuşlara bastım ötmeye başladı asansör yumruk tekme derken baya yıldızlı bir amir geldi açtı asansörü :D

5|0
    0|0
    • Baya yildizli ;))

• baya yıldızlı galaksi mübarek . Fırça atcaktıdıda senin o yıldızların asker olanında benim pederde var dedim tama in git dedi :D

Erkekler Ne Diyor 25

• Öncelikle kurtulmak için soğukkanlı olmak, paniği, heyecanı kontrol etmek şart. Uzun süre orada kalmayacağını, çok yakınında seni bulmaya müsait bir çok insan olduğu bilincini kafaya yerleştirmeli. Sonra nefes alabileceğim bir delik ya da oyuk ararım. Kimi asansörlerin orta bölmesinde cam vardır, sesime kulak veren olmazsa orayı kırabilirim. Şayet yoksa, kapıdan aralık açmak için tekmeyle yamultmak lazım. Derin derin ve hızlı nefes almamak şartıyla ara ara ses vermek ve içerideki havayı sabit tutmakta yarar var. Sonuçta dışarıyla aranda kalan ince bir kapı, fazla panik yapmamak gerek. Kapalı mekan fobisi olanların öncelikle, kurtulmanın, soğukkanlılıktan geçtiğini aklından çıkarmaması lazım. Böyle fobisi olan bir yakınımla asansörde kaldık da, oradan biliyorum, çok panik olup kontrollerini yitiriyorlar bir anda.

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • C: bir iki kalmışlığım var oturdum bekledim.. bağırmayıda sevmem

0|0
    0|0
  • Arkadaşın evine gittim, büyük site. Asansöre bindim durdu ama kapı açılmadı. Baya zorladım olmadı. Bende elimi o alarm zırbırtısına dayadım ve oturdum yere. 3-5 dk sonra kapıyı bir kız açtı. Ben öyle mal gibi yerdeym :D Meğer durduktan sonra tuşa basıyormuşsun ole açılıyormuş kabı. Cehalet mutluluktur derler ama ben hiç mutlu değildim.

0|1
    0|0
  • Yaşadım.Avmde yük taşıma asansöründe kalmıştık ve 1 katda aşağı düşmüstük oturdum yere başladım şarkı söylemeye elbet dedim gelirler gelmezlersede ölürüz.3 kişiydik diğer ikisi korkudan yapmadıkları kalmadı.

0|0
    0|0
  • Takarım kulaklıkları oturur müzik dinlerim elbet bırı bozulduğunu farkeder .

0|0
    0|0
  • sigaramı yakpı beklerim ömür tüketecek halim yok millet eşek değil ya illa biri gelir açar kapıyı asansör anahtarı denilen bir icat var

0|0
    0|0
  • sağa sola vururum kendimi

1|0
    0|0
  • Kapıya vurmak isterim ilkten,

Sonra içimden derimki kapıya hasar verirsin sonra uğraş dur.

Sonra derimki yemişim kapısını onlar hatalı,

Sonra gene içimden bir ses söylerki onlar hatalı diye sendemi hatalı olacaksın ?

Böyle böyle gider o zamana kadar zaten asansör aktifleşir :))

0|0
    0|0
  • Panik yapardım. Çünkü dar ve karanlık yerlerde duramam fobinin ötesinde bir korku var.

0|0
    0|0
  • fazla efor sarfetmeden yukarıdaki kapağı diyorum çoğu asansörde vardır bu onu açmaya çalışırım. onun haricinde nefesimi idareli kullanırım :D sakin olup kendime hakim olmaya çalışırım :D

0|0
    0|0
  • Havalandırmasını filan açardım; kapıya vurur yardım çağırırdım ..

0|0
    0|0
  • yere oturur sakin sakin beklerim

0|0
    0|0
  • Asansordeki havayi tuketmemek icin hareket etmeden beklerim.

0|0
    0|0
  • ellerimi acardim allaha bindik alamete gidiyorum kiyamete allahim beni huzuruna kabul et dua ederdim

0|0
    0|0
  • Apartman yöneticisine söverim ve apartman sakinlerine hiç kimsedn para çıkmadığı içinde asansör yapılmıyor tabi herkes zamanında para sını verse asansörün yapılır i*ne asansör ağzını kırayım

0|0
    0|1
  • Önce kaset sistemini açmaya çalışırım oradaki kablolardan 110 112 birleştirip eğer panoda kurtarma varsa elektrik olmasa bile kurtarma yapmasını sağlardım o da yok üstüne çıkıp kapıyı açardım

0|0
    0|0
  • tavan açılır şekilde yapılmıştır

tavana çıkar ordan kapıya doğru tırmanırım kilit mandalını bulup açarım kapıyı ve dışarı kimsenin yardımı olmadan çıka bilirim

eğer dışarda biri varsa hiçbir zahmete girmeden beklerim

0|0
    0|0
  • Her asansör bir şekilde tepeden açılır o tepeyi açarım ne uğruna olursa olsun orayı açar asansörün üstüne çıkar beklemeye başlarım havasız kalmaktan iyidir

0|0
    0|0
  • Sakin olurum öncelikle. Alarm tuşunu kullanım. Ayrıca seslenerek etraftan yardım isterim.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Asansöre binmem .

0|0
    0|0
  • Şarkı söylerim ve birinin gelmesini beklerim

0|0
    0|0
  • not yazarim, kefenime Hugo Boss Selection sikin derim.. önemli olan yakisikli gitmek...

0|0
    0|1
  • 31 çekrdimmm :/

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

• yav bı kere kaldım aklım basımdan gitti asansöre bınınce bogulcak gıbı oluyorum zaten :))

1|0
    0|0
  • geri geri gidip omuz atıyorum ve asansör açılıyor .. tavsiye ederim bu yöntemi

2|0
    0|0
  • Panik yaparım,bağırırım kapıya tekme atarım.

2|1
    0|0
  • Hem bağırır hem de düğmelerle oynarım.

0|0
    0|0
  • Telefonumla arar birini derim :) beklerim sakince

0|0
    0|0
  • Sahanda yumurta yapardım :SS ne yapıcam beklerdim boşboşşşşş

1|0
    0|1
  • Metroda kaldım bir defa, 1 saat içinde geldiler. Ne mutlu ki metronun asansörleri cam oluyor için daralmıyor :)

0|0
    0|0
  • bağırırım , yardım beklerim

0|0
    0|0
  • kendımı asansorden atarım

0|0
    0|0
  • İsde ozaman sctik pnikten olurum heralde

0|0
    0|0
  • hep bunu istemiştim sonunda oldu der şarkı söylerim :D

0|0
    0|0
  • Panik yaparım kesin ben

0|0
    0|0
  • kapıyı kırarım ve kahraman edasıyla çkarım

0|0
    0|0
  • bi kere kaldım ,ilk 5 sn mal gıbı beklemıstım :D

0|0
    0|0
  • Çok fena bağırıp çağırırım acayip panik olurum ben öyle böyle değil

0|0
    0|0
  • halay çekerim

0|0
    0|0
  • Ara gelsin bir yarma

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin klostrofobim var benim panik atak geçirir ölürüm heralde.

1|0
    0|0
Yükleniyor...