Diplomamı aldım karşılığında ödülüm dayak oldu!

üniden yeni mezun oldum.bugün evde 3.dünya savaşı yaşandı.evdeki bütün fertler birbiriyle kapıştı diyebilirim

annemse oğluna kızdığı icin hıncını benden almaya kalkıştı.benden ya 23 yaşındayım!kücükken hepiniz terlik yemişsinizdir,ben de bugün yedim.terlik merlik bugün bana bunu yaptı mı yapmadı mı o kadın!

kpss için dersaneye yazılmıştım.gitmek istiyorum bu evden.huzur muzur yok burda.ama elim kolum bağlı,para kazanmam lazım...dersaneyi,ev kirasını nasıl karşılıycam...burdan ölü ya da diri gitmem lazım

Güncellemeler:
şu ramazan ayında,bir yudum suyla açtığım orucum hatrına Allahım canımı alır inşallah...başka bişey istemiyorum

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın gidiyim deme evden dayan eline mesleğini alana kadar sonra ne yaparsan yaparsın ama şuan gidersen pişman olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• inşallah almaz. almaz ki ilerde mutlu bir hayat kurduğunda çocuklarına çok iyi anne olasın. bu tip şeyleri çıkar aklından. az güçlü ol. sen mantıklı bir abiye benziyon

0|0
    0|0
    • aslaa aslaa kimseyi istemiyorum hayatımda.bunları yazarken nasıl ağladığımı bilemezsin

• saol.daha snra yazıcm sana.suan ıyı dglm

• peki. umarım sakinleşirsin

• bişey olmaz bende babamdan enson 2 sene evvel yumruk yemiştim canı yumruğu saolsun az yavaş vuraydı iyiydi ama :)

0|0
    0|0
  • Az sabırlı ol. Mecburen oradasın. Kpss için sakin bir çalışma ortamın olmalı. O nedenle onları çok sallama, aile işlerine hiç bulaşıp kafanı yorma. Kpss yi kazandığında alır valizimi giderim diye tehdit edersin. Sabır lazım sadece.

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun öncelikle inşallah o diplomayı sadece final vizeye girerek almamışsındır ünivde kendini geliştirmissindir 1 yıl daha sabret bence kpss hazırlan kazan git şimdi gitsen eline ne geçiçek hee işte şuraya geliyorum üniversiteyi boş boş bitimediysen şuanda bölümünün şirketleri seni havada kapıcaktır 1 yıl orda iş bulur şuanda evden çıkma fırsatın var ama boş okuduysan 1 yıl daha katlancan.

0|0
    0|0
  • Valla ben de mezun oldum bu sene ama ogrencilik cok rahatmis yemin ederim is bulma derdi icini kemiriyor insanin. Senin durumun daha kotu ailende de huzur yokmus. Allah yardimcin olsun.

0|0
    0|0
  • herkesin evinde olur böyle şeyler bende babamla kapışmıştım kendi şirketimizde çalışmamak için garip gele bilir millete ama bir oğul babanın yanında zor dur yani zıt kutuplar gibidirler neyse senin ki kötü olmuş arkadaşım :( aranı düzeltmeye bak ve hangi üniverste

0|0
    0|0
  • bence 1 sene daha sabret kendinin kitaplara derslere ver. zaten ondan sonra atanır kurtulursun. bende üniye calışırken bu tarz şeyler olmuştu kendimi derslere verdim kazandım kurtuldum. sık 1 sene daha dişini zaten derslere verdinmi kendini hemen geciyo vakit. evde olanlara gözünü yum. atan paranı kazan sonra ne istersen onu yap :)

0|0
    0|0
  • olur yaa sabır et bakim allah seni sınıyor kardeşim sabırr yaa sabır ett evlendiginde evinde kötü birşey olursa evdenmi kaççakssın boşancakmısın hayır..

hele dayan sabır et bakalım

0|0
    0|0
    • mümkünatı yok evlenmem ben.ASLA.O yüzden gitmem lazım burdan

• yaw gitmee alla alla saçmalama işde başina gelen böyle aile sorunlarında genç kızlarımızı bacılarımızı sokaklarda güvendikleri 3/5 cabulcu ile görüyoruz ne yazık kii :((

aile aile aile sabır et yaa havle sabırr dur bakalım. sabır ett gözün sevim

• bak işte böyle konusma kızım manyakmısın nesin yav annen o senin annen tamam 23 yasındasın dövmesi hoş olmamış ama anneler döver ama basklarınada dövdürmezz canısın sen onun yavvv

0|0
    0|0
    • sadece dövmesi değil.abimle de aramı bozdu.kendi arası da bozuldu herkesle.değer miydi saçma sapan bir sebep için.rezil etti beni utandırdı abime karşı da.cahil nolucak

• haha üzücük mü oo:)gitmiyim de devam mı ediym:)

• yani zorlamak istememde ne biliyim kız hani sohbet etmek istersen biraz yanlızımda :(

• Yarın akşama kadar hiç bi'şey yapma. Yarın akşam bu yazdıkların da kararlı isen o zaman fikirleri değerlendirirsin.

0|0
    0|0
  • annen bir kere dövdü diye hemen bu kadın olu verdii tek benim annem yaşasaydıda hergün dayanı yemeye razıydımmm ulan işte ulan kıymet bilmezz derlerya hakkaten doğru

0|0
    0|0
    • bu yazdıgnı gormemıstım,afedrsin

• kızım saçma sapan konuşma

0|0
    0|0
  • allah gecinden versin yaa ne diyon öyle...

0|0
    0|0
  • Gel Ben SAna Bakcam Diyorum allah allah.

0|0
    0|0
  • 3.dünya savaşı yazını görünce tıkladım.

Sevgiler.

0|0
    0|0
  • gel ben sana bakarım.

0|0
    0|0
  • bende seninle benzer durumdayım.

Ben kpss ye girmek istemiyorum babam illa kpss diyor başkabir şey demiyor.

Hep kendi istekleri doğrultusunda beni yönlendirmeye çalışıyor.Ama ben kendi doğrumda ilerliyorum.

Hiç bir şeyi kafana takma.Kpss yi kazanmak istiyorsan hazırlan sınavına kazan bas git.

Para kazanmak için part time bir iş bul kendine

0|0
    0|0
  • ameno hooo link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yok beee bukadar üzülme yaaa :( rarada bende bir tokat yediğim oluyo :) niye kızdıki annen sana? evini sakın terk etme .

0|0
    0|0
    • çok karışık.bana kızmadı hıncını benden almaya kalktı.ailedeki herkesbirbirine girdi ya

• kız bı sakın ol otur oturduğun yerde kavga dövüş herkesın evınde ıllakı oluyor sakınleş bıraz:D

0|0
    0|0
    • şuan en sakin halim.sağlıklı düşünemiyorum belki de yapmak istdiğim şeyler belli

• ailene kız ma sakın senın başına bırşey gelse yıne en çok onlar üzüzlür annen üzülür huzur dışarda arama sakın kolaymı öyle ayrı eve çıkmak hayat mücadelsı vermek sakın öyle bırşey yapma.

• hepimiz kötü şeyler yaşıyoruz ama ölüm ne yahu yaşım 23 diyosun atlatabilecek kadar gençsin insanlr ne beter şeyler yaşıyo biraz sabır vardır herşeyin bir çıkar yolu denemeden pes etmek acizlik olur yakışmaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...