Fenerbahçe ve galatasaray maçı

evet ne düşünüyorsunuz bu maçla ilgili sizce kim yener kim kaybeder :)

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• maça daha 10 gün var şimdiye kadar 10 kere sorulan bu soru maç gününe kadar kaç kere sorulur

matematiği sağla olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe alır Fenerli olduğum için değil Genel konun bu Fener galata maçlarının favorisi her zaman Fenerbahçedir ayrıca fenerbahçe daha formda şuanda .

1|1
    0|1
  • şin ucunda kupa varsa Galatasaray kazanır .Geçen sene Feneri Erzurumda 10 kişiyle yenmiştik bu sene fark atarız herhalde

1|0
    0|0
  • Kadro kalitesine bakılırsa fenerbahçe rahat kazanır devreye hakem ya da emek hırsızları girmezse ya da hakem döven elemanlar

0|1
    0|1
  • Galatasaray.

0|0
    0|1
  • üst biter.

0|0
    0|0
  • Galatasaray alır..Soruyu sordun bari biraz tarafsız ol..Gs diyenlere basıyorsun eksiyi..

0|1
    0|2
  • fener yener diyelim hayırlısı

0|0
    0|0
  • bence gs alır tarafsız bakıyorum bjkliyim

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe yenerse galatasaray kaybeder

0|0
    0|0
  • Cimbom 2-1 yener kesin diyorum

0|0
    0|1
  • Öncelikle bir kere Galatasaray alır diyorum. Karşımızdaki bizim seviyemizde bir takım değil nede olsa.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin Şansı yok.

0|0
    0|2
    • Sneijder,Drogba ve Burağın hırsı ve zinde oluşu ve Fenerin yaşadığı çalkantıların futbolculara yansımasından dolayı.Tabi fenerliler başlar şimdi kadro kalitesi falan diye ama bu her derbi ve kupa maçından önce söylenen klişeler.

• O çalkantılara rağmen her Kadıköy derbisinde de Fenerbahçe gömüyor sizi Saraçoğluna onu da unutma.. Ha maç İstanbulda değil ama sonuçta derbi.. Hiçbir Fenerbahçe-Galatasaray derbisinin sonucunu maç oynamadan bilemezsin.. Biz en kötü zamanlarımız da en kötü kadromuzla bile GS bize karşı tek kale oynarken bile yenebilmişiz.. Yani o yüzden büyük konuşmamak lazım..

• sarııııı kırmızııııııııı başka birşey demiyorum

0|0
    0|0
  • bence trabzon yenilir manisa alır

0|0
    0|0
  • galatasarayım alıcak ama skor nolur bilmiyorum

0|0
    0|0
  • maç ne zaman ? sen hangi takımlısın GS her zaman yenerrr.

0|0
    0|2
  • cimbombom 3 atar

0|0
    0|0
  • gassaray yener fener kaybeder :/

0|0
    0|0
  • galatasarayın ben varyaaaa...anasını derimde neysee şikeciler alayı şerefsizler* godumun gs si...

parçalasın fener ben beşiktaşliyim inşallah fener yener .

f.teriminde ayrıcaaa...

2|1
    0|3
  • Adalete bak Tescilli şikecilerle süper kupa maçı oynuyoruz olacak iş değil ama Fenere kupanın sapını vereceğiz

0|0
    2|2
    • şikeci diyosunda fenerin kiminle o maçı yaptıgı hala belli degil ortada sadece tek suçlu fener degil onunla şike maçı yapan takımdada var yalnız onları suçlayamzsınız

• 5 Tane maçta şike yapmışsınız insan bari 1 maç şike yapar

• bak dostum ben şike yapmadılar demiyorum sadece fenerbehçeyi suçlamanıza kızıyorum 5 maçta şike yapmış olabilir ama bunu yalnız yapmamış karşı takımıda suçlamanız lazım onlar kabul etmeseydiler şike olmazdı biraz düşünün ya akıl var mantık var sadece fenerbahçe suçlu degil bu şikede

• ne zaman maç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...