Esmerin tadı, sarışının adı mı?

Siz ne dersiniz kızlar veya kendini kız diye tanıtıp kendinden şüphe edenler. Esmerin tadı, sarışının adı... bu lafa yorumunuz nedir

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• bunu lafı ortaya atan adama sormak isterdim.. saç olarak mı ten olarak mı esmerden bahsetti :)))))))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• niye esmere çikolata mı sürüyolar :)

Sacma sapan salak ınsanların uydurdugu laflar..

Herkesın göz zevkine ve kişiliğne uyum sagladıgını düşündüğü ınsan vardır..

0|0
    0|0
  • katılmıyorum beyaz ten candır.

0|0
    0|0
  • esmer bayanlar daha çekici geliyor bana göre. türkiyede bu kadar çok esmer kızımız olmasına rağmen daha bir cana yakınlar sanki. sarışınlar ise soğuk geliyor bana. tabi ki istisnalar bulunur ancak güzel bir esmerle güzel bir sarışın bayan düşünüldüğünde ben esmerden yana oy kuullanırım.

0|0
    0|0
  • esmerim fakat sarışın kadınlar daha güzel.

0|0
    0|0
    • sarışınlar daha mı havalı etkileyici

• havalı olmak nedir bir insan dış görünüşüyle hav atıyorsa o insana kafa atmalı bence. bir insan eğitim kültürüyle , bilgisiyle havalı olur. sarışın kadınlar sadece daha seksi geliyor bana

• saçmalık

0|0
    0|0
    • sarışınlar daha mı havalı etkileyici

• ne alakası varki sarışınlıkla veya esmerlikle güzel olmanın çirkin çirkindir güzelde güzeldir işte

• ne demek istedin sen şimdi

0|0
    0|0
  • sahte sarışınlar cennet mahallesinden çıkmış gibi

0|0
    0|0
  • Güzel olan her türlü güzel doğal olduktan sonra!

0|0
    0|0
  • Esmer cekicidir.

0|0
    0|0
  • Esmerimsiyim ama kapkara değilim,buğday tenliyim. Sorun yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• her yiğidin yoğurt yiyişi farklııdır ben ev yoğurdu seviyorum

1|0
    0|0
  • Sarışınlara biraz daha kolay elde edilebilir gözüyle bakıyorlar. Esmerlere ise düzenli ilişki kurma gözüyle bakıyorlar.

1|0
    1|0
  • sarışın olan bireylerin daha popüler olmasına karşın, esmer bireylerin tadlarının daha iyi oldugunu vurgular yamyam atasözü :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...