Bir insanın hayatın da kardeş gereklimdir?

Bazıları keşke kardeşim hiç olmasaydı diye bazıları ise kardeşim yok diye yakınıyo sizce kardeş bir insanın hayatında olmalımı olmamalımıdır?

Güncellemeler:
Benim yok keşke olsaydı.

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Benden buyuk oldukları ıcın memnunum kucuk olmasını ıstermıydım bılemıyorum :D bosuna dememısler bır elın nesı var 2 elın sesı var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kardeş iyidir olay, kavga, para, borç, istek, çevre. Her işe yarar.

Abi kızla bulusucam para çat 200 tl gönderir. abim var. ama kardeşim olsun isterdim... Kız olsun parka sinemaya götüreyim falan hep istemişimdir olmadı.

0|0
    0|0
  • anne baba bir olan kardşei diyosan bir lüzmü yok ama insanın herşeyini paylaşabilecegi iyi kötü hep yanında olan kardeşlere ihtiyacı var selam olsun burdan kardeşlerime :)

0|0
    0|0
  • kız kardeş olabilirdi. çok sevimli oluyorlar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olmalı. Çünkü bu hayatta güvenecek elini tutacak birisi olmalı. Bu kişi en iyi senin kardeşin olabilir bence...

0|0
    0|0
  • Birlikten güç doğar. Aynı çıkar ve menfaatler taşınırsa engellenemez bir bağ ve güç olacaktır. Her iki cinsiyet içinde geçerlidir.

Sevgiler...

0|0
    0|0
  • Kime sıgınabilirsin elin ayagın buz kestigi vakit o namus emanet edilirmi , namus yanlız kaldıgında dost olur namert

0|0
    0|0
  • keske olsaydı diyenlerdenim özelliklle erkek o kadar ortamı birine miras bırakmak lazım :)

0|0
    0|0
  • gerekli bazen o seni korur bazen sen onu bence gereklşiii

0|0
    0|0
  • iyi kötü kardeş gibisi yok bence ev kalabalık güzel ve kalabalık evlerde rahmet daha çok..

0|0
    0|0
  • keşke kız kardeşim olaydı abim varda bide o tadı tatmak lazımdı

0|0
    0|0
  • bence gerekli. ne kadar çok kardeş o kadar iyi

0|0
    0|0
  • bir elin nesi var iki elin sesi var

0|0
    0|0
  • kardeş Türkçede aslı karındaş

insanın kardeşi olup olmamasının kararını kendisi

veremiyor ama gayet açık ki

kardeşler arasında saygı hoşgörü oldumu

iyiki varsın denir

eğer bunlar yoksa lanet olsun denir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kardeşş var kardeşş var ...

Kardeşindir aynı anadan doğduğuna pişman eder..

Kardeşindir kendi annenden doğandan daha değerlidir..

İnsanın bir kardeşi olmalı tabi hangi anneden oldugu farketmez kalbi kardeşce olsun yeter..

0|0
    0|0
  • Kardesim yok tekim, kendimden 1 2 yas kucuk bir kardesim olsun isterdim , belki cogu kisi gibi anlasamazdik kizardik kuserdik ama sonunda kardessindir atsan atilmaz satsan satilmaz derler ya, en buyuk dost sirdas olurdu belki bana, birde erkek ikizim olsun isterdim bir ara her neyse iste ama hayirlisi boyleymis..:)

0|0
    0|0
  • benim erkek kardeşim var ama yok yani pek görüşmüyoruz ayda bı kere felan denk gelırsek.. aynı evdeykende hiç anlasamıyorduk böyle iyi uzaktan

0|0
    0|0
  • Bence gerekli değil zaten tekim öyle alıştım. Ailemde geri kafalı olmadığı için derdimi, sorunumu, aşk hayatımı her şeyi onlarla paylaşabiliyorum. Kardeş bence gereksiz bir şey bu durumda. İleride onun sorunu olur. Eller girer araya kardeşini çağırırsın ana babanı bakması için bir şeyler uydurur eder. Aman aman iyi ki yok.

0|0
    0|0
  • hiç gereği yok bence

0|0
    0|0
  • keşke kardeşim olmasaydı diye yakınıyorum çoğu zman ama olduğu için bazen şükrediyorum iyikide var diye ama şu evden bir kurtulsaydım dediğim oluyo .)

0|0
    0|0
  • Evet olmalı,severim keretayı ev bana itinayla laf sokan ablamı.Kendime geliyorum..

0|0
    0|0
  • Bir tane kiz kardesim var. O olmasaydi...dusunemiyorum bile.

IYi ki var

0|0
    0|0
  • şart .

0|0
    0|0
Yükleniyor...