En berbat dogum gunuydu okuyunca öküz diyeceksiniz

Arkadaslar ben nisanliyim kaynanam gil bize uzak bende onlara kalmaya geldim.. Geldiğim gün nişanlım zaten evde yoktu arkadaşına gitmiş gelecegimi bile bile ertesi gün aynı gitti nerdeyse her gjn gitti yani bende salak gibi hazirlanip evde onu bekliyorum bişey demedim zaten calisiyo bir oturduğumuz aksam var oda kaynana filan uyuyunca bugün benim dogum gunumdu ve yine bıraktı gitti unuttu dogum günümü sonra mesaj atmış bitanem çok özür dilerim aklimdan cikmis hemen geliyorum diyo bende gelme artık gecti dedim geldi ben odamı kilitledim yattım kapıda konuştu konuştu bir dogum gunü için küseceksen küs dedi gitti sonra geri geldi ne yapayım sizce bir kaç gün konusmasam mi

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Okumadan diyeyim.. Öküz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• öküz .

0|0
    0|0
  • Evet arkadaşım bir kaç gün konuşma, değerini anlasın. Şimdi konuşursan yine aynı davranışlarını tekrarlayabilir.

0|0
    0|0
  • Konuşma bence...

0|0
    0|0
  • sana güvendim okumadan öküz diyorum. öküz

0|0
    0|0
  • kusura bakma harbiden öküss biraz degılde baya trip yemeyı haketmiş

0|0
    0|0
  • oküs. bı ara gecer.

0|0
    0|0
  • affet gitsin yaeee ne olcekkk

0|0
    0|0
  • Saçma şeyler için küsmeyin allah aşkına.

0|0
    0|0
  • konuş konuş

0|0
    0|0
  • :)))doğum gününü seviyorsanız elinizden geleni ardınıza koymayın

nişanlınızı seviyorsanız görmemezlikten gelin

hangisini sevdiğinizi kendiniz biliyorsunuzdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kiz evine git orda daha ne duruyon seni birakiü gidiyprsa

0|0
    0|0
  • bir erkekten böyle incelikleri beklemen hata.

0|0
    0|0
  • Unutmus isde sende uzatma

0|0
    0|0
  • Bencede bir kac gun konusma yuzune bile bakma desem yeridir Nisanlisi gelmis seninle ilgilenecegine atkadasina gidiyor cik cik cik

1|0
    0|0
  • Bence anlatmalisin alindigini. Senin icin geldim sen beni birakip gidiyorsun, konu dogum.gunu degil ben seninle vakit gecirmek istedim demelisin.

0|0
    0|0
    • Dedim her zaman yanındayım zaten diyo halbuki en son 3 ay one görüştük

• Allah allah.

ben.seni ozluyorum en son 3 ay onceydi de. Yani icinden gexeeri soyle kirici kelimeler kullanmadan. Ozaman anlicaktir bence. Eger hic birsey yazmazsan bir dogum.gunu.icin beni.birakti diycek.hatasinin farkinda bile olmuyacaj

Yükleniyor...