Kapat

Sevgiliniz size böyle bir sey dese ne düşünür ne hissedersiniz ?

'' seni istiyorum , sen benimsin , ölene kadar seninim, senin için deliriyorum '' gibi .. karsınızdaki kişinin basit birisi oldugunu mu düşünürsünüz ? bunları söyledi diye ciddiyete almazmısınız ?

- yorum yapan arkadaslara şimdiden tesekkür ederim..

Güncellemeler:
Sevgilinizin uzakta oldugunu farzedin.. bunun sonucundada sımarık ve mutlu bir tavır sergiliyor.. bu ne demek oluyor..

bunu diyen kişi bir kız..

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• Benim hoşuma gider civiklasmadiktan sonra

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Kara sevdaya tutulmuş derim. Sonuçta sevgili uzakta ve sevdiğiyle her istediğinde buluşamıyor. Doğal olarak hasretlik çekmesi bu tarz sözlerde bulunması oldukça normal :)

1|0
    0|0
  • söyleyenin sendeki intibası önemli. söylediğinde bir etki olmuyorsa, karşındakinden çokta etkilendiğin söylenemez. ya da samimiyetine güvenmiyorsundur.

sonuç olarak kalıplaşmış beğeni ve sevgi kelimeleri var. yeni cümleler de bir yere kadar. doğal olarak bu tip sözcükler çok sevgilisi olmuş birisi için basitleşebilir. ama karşındaki yüreğini titretiyorsa eğer, çok hoşsun bile dese mest olursun. O nedenle bakış açın hislerine göre olmalı.

0|0
    0|0
  • arıza mısın sen kızım ya,

adam duygularını dile getirmiş cocğa ucuz mualemesi yapıyosun,

hak edene değilde genelde senin gibi hasta ruhlu kızlara deniliyo

1|0
    0|0
    • bunu söyleyen kişi benim :)

• o zamn o hasta ruhlu kişi,

sana ucuz mualemesi yapmış,

bas sktiri gitsin hakedene ver ne vereceksen

• oda bana karsılık veriyor.. bayagı bir mutlu olmus .. hep mesaj veriyor.. röportajlarında .. davranışlarında.. ama beni basit birisimi görüyor .. ondan dolayı biraz şüphem var.. ama senden vazgeçmelimiyim dediğimde aglamıstı .. ( kıskanma yüzünden )

• He derim geçerim.Biraz bir tarafım kalkar.Ama indirmeye çalışırım hemen belli etmem.Mütevazi olmaya çalışırım.Seviyorsam da daha çok severim kızı

1|0
    0|0
  • faso fiso o laflar genelde herkes söyler onuda iş icrata gelince fısss söylemekle olmuyor hissettireceksin arkadaş ben inanmıyorum öyle diyenlere boş teneke gibiler aynı

0|0
    0|0
  • hayır ona ne kadar yoğun bağlı olduğu sevdiğini değer verdiğini gösterir alırım eğer bende aynı şekilde seviyorsam

0|0
    0|0
  • Demese odun dersin. Bu tek derdin olsun söylesin zararı yok.

0|0
    0|0

• aman desin.

zaten aslı astarı yok :)

0|0
    0|0
  • bence amacı cinsellik. abaza birisi:)

0|0
    0|0
  • Zihniyete bak abi. ne güzel yazmış ne düşüğü git öp adamı

0|0
    0|0
  • vallaha ya seni çok seviyo ya da cinsellik istio

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gayet normal bunları demen bende sevgilime diyorum oda bana aynısını diyor

2|0
    0|0
  • Bir erkeğe "seni istiyorum" ya da "senin için deliriyorum" dersen totosu And dağlarını aşar.

Ne gerek var.

Bir de "ölene kadar seninim" lafından nefret ediyorum,çünkü insanlar gerçekten zamansız ölüyor.

0|0
    0|0
  • buna benzer şeyler dedim. hiçte basit olduğumu düşünmedi hoş 3 senedir beraberiz öyle düşünecekse benle 3 sene işi ne. Ama siz yeni sevgili olduysanız söyleme

1|0
    0|0
    • 8 ay oldu .. 9.uncu aya giricez..

• bi kızın kendisini ağırdan alması kadar güzel bişey yoktur bu laflari erkek arkadaşın deseydi daha yeriydi :)***

0|0
    0|0
  • Hatunumun libidosu tavan yapmis der.

0|0
    1|0
  • Azmış bu diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • Bu laflar o kızı basitleştirir ne yaptın canım sen ya:(

1|0
    0|0
    • senden vazgecmelimiyim diye sordugumda aglamıstı .. ( kıskanclık yüzünden ) birde bahsetmiş oldugum kşi bir ünlü ve uzakta ..

• :D yorum için tesekkür ederim..

• ya hadi ama saydıklarından biri veya değil de bari

Yükleniyor...