Bayer Münih te oynayan genç oyuncu emre can hakkında düşünceleriniz

Fenerbahçe bayern Münih te oynayan emre can ile ilgileniyormuş. genç emre can' ı takip eden var mısalih gibi gelecek vadediyormu nasıl bir oyuncu?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Son barcelona maçında çok güzel bir çalım attı Ve genç yaşına rağmen kaliteli ve yetenekli bir oyuncu ilerde çok iyi yerlerde olabilir :)

0|1
    0|0
  • Ben takip etmiyorum ama Salih kadar gönülleri fethedemez diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sağ bek için çok klas oyuncu

fiziği de iyi

0|1
    0|0
  • Süper bir oyuncu ama eğer ayrılcaksa Galatasaray'a gelir.

0|0
    0|2
  • salih ayarında son maçta barçalı adama bir çalım attı şiir gibi

0|1
    0|0
  • bence türkiye liginin kalitesini yükseltecek oyunculardan biri daha genç olmasına rağmen çok iyi bir oyuncu galatasaray'a gelir inş.

0|0
    0|1
  • Amacınızın Fiyat yükseltmek olduğunu biliyoruz

0|0
    0|1
    • nasıl yani

• al emre cam sizin olsun başınıza çalın sende ne pinpirikli çocuksun ya da herşeyin altıneden illah bişey arıyorsun alın hemen bizde daha iyileri var zaten :D

• sağbekte mi oynuyor her yerde oynuyor evet ama gerçek mevkisi orta saha önlibero bizim o kadar orta saha şişkinliğimiz varken emre cana ne yapalım alın sizin olsun bize cardozo gelsin bir tek türk bir stoper vede türk forvet lazım emre cana ne gereği var ben inanmıyorum fenerbahçenin ilgilendiğine her zamanki gibi menejerlerin oynunlarından biridir emre can sizin olsun:D

• herkez yetenekli diyor ben ismini son 1 haftadır yeni tanıyorum fenerbahçe alacak diyorlar aman kalsın almasın çünkü hem kendisi için hemde bizim için önemli gelmemesi o kadarda ahım şahım değil eğer iyi olsaydı bayern münih onu bırakmazdı bence gönderilecek ama kariyeri için türkiyeye gelmemesi lazım ilkay bundan iyi bence gelmesin

0|0
    0|0
    • Çok iyi oyuncularımız var diyorsun bu adam sağ bekte oynuyor orta sahada oynar tam bir joker yarın Gökhan Gönül sakatlansa sizin takımda kim oynayacak

• gökhan gönül sakat zaten ameliyattan çıktı

• evet eylülde sahalara dönecekmiş ama onun yerine bruno alves mehmet topuz oynayabilir zaten şuan bekir ile mehmet topuz oynuyor

• pek izleyemedim bayernin derin kadrosunda revizyonda bile yer bulamıyor.

0|0
    0|0
  • bence iyi bir futbolcu genc gelecegin yıldızı olabilir ama fenerde veya galatasarayda defansta nerede oynayacak galatasaray neyse sol beki yok ama fenerbahçede defans tam belki yerli diye yöneliyolardır

0|0
    0|0
  • izlemedim ama f.terim çok istiyosa vardır bişii bu çocukta

0|0
    0|0
Yükleniyor...