Beyler birgün gerçekten seçim yapmak zorunda kalsanız bu annenizmi olur kız arkadasınızmı ?

Yani simdi ikiside demeyin gercekten cok zor bir duruma düstünüz Anneniz sizi evlatlıktan reddedikcek bu durumda kimi tercih edersiniz kızıda cok seviyorsunuz ?

Ben kendi adıma konusayım dünyada 3.5 milyar kız var birtane anne var

• Annemi tercih ederim annem birtanen benim
    79% (11)87% (13)83% (24)Oy Ver
  • Sevdiğim kadından vazgecmem
    21% (3)13% (2)17% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• seçimlik bir tarafı yok bunun anne candır anne yardır anne bitanedir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bir şey arızalar ki konuşmayalım ama sevgilim bunların hepsinin farkında ağlamanın dışında hiç bir şey yapmadım ben kendi kızı var dün olur devran döner tabikide anne yardır ama sevgilin olduktan sonra biliyorsa seni o kıskançlıktır sevgilinin tavırlarına bak dediğim gibi anneninkinede mümkün mertebe yan yana getirme yaşam tarzını farklı ise bilemem ama herşey davranışlarda biter ikisininde davranışını gözlemle sonuçta içinde olan sensin en doğru kararı yine sen vereceksin

0|0
    0|0
  • bence davranışlarına bak her ikisininde annen kızla yan yana geldiğinde kıskançlık yapıyor mu laf çakıyormu kıza kız bunu alttan alıp susuyormu ya da annene karşılıkmı veriyor ya da annen sessiz ama kız arkadaşınmı anneni kızdıracak hareketlerde bulunuyormu ya da ortada bir şey yok sizmi abartıyorsunuz benimde başıma geldi ondan diyorum

0|0
    0|0
    • her ne olursa olsun annem o benim evet belki annemi uyarırım ama haksızda olsa vazgecmem annemden erkek cocukları öyledir genelde istisnaları bilemem ne basına geldi senin ?

• Pardon ama eğer söz konusu annem ise dğeil kız arkdasımı esimide bosarım baska biriylede evlenebilirsin ama anne var mıbaska peki sen empati kursana tavisiye 90 kocanmı babanmı diye bir secim olsa hangisi secerdin

• Haksız isem söyle esilam doğru söylüyor ailenimi tercih edersin gerci sende aileni satıcak bir tip var yani sevgilin için

• en güzel cevabı sen vermişsin kardeş

0|0
    0|0
  • benim aşkla göremediğim gerçekleri annem mantığıyla görür ,aşkımdan gebersemde ben annemin başını yere eğdirmem

0|0
    0|0
  • Babami tercih ederim.

0|0
    0|0
  • burda erkeklerin çoğu annem demiş ama öyle olmuyor eşle anne arasında kalmak cidden zor çoğu zaman anne sevgisi bitmeyeceği düşünülerek kırılan anne oluyor

0|0
    0|0
    • onu genelde bayanlar yapıyor aaa beni seviyor diye ama erkekler öyle dğeil evlendikte sonra belki değisebilir coluk cocuk ama sevgiliyle kıyas bile olamaz eskende değişmez yapan varsada o onun kisililksizliği ben annem ile esimi kıyaslıyacak kadar aşağılık değilim anne cok önemlidir

• bekara karı boşamak kolayderler evlen sonra konuş

• birsey değiseceğini hic sanmıyorum bulurum bir yabancı kız yurt dısına gecerim para sıkıntısı yok zaten böyle diyenleri anlamıyorum sonradan gelmis elin ne olduğu belirsiz seyi içinmi satıcam annemi kızdan cok ne var ::d

• soğru söyledin katılıyorum sana, dur kendime uyarliyim, 3.5 milyardan da fazla erkek var bende babamı seçerim

0|0
    0|0
  • Sevgilimi tercih ederdim.Annem nasılsa benden vazgeçmez :D

0|0
    0|0
  • Annem tabikide

0|0
    0|0
  • Mamıçkam ...

0|0
    0|0
  • annem olurdu.

0|0
    0|0
  • Benim abim karısının lafıyla annemin canını çok yaktı

0|0
    0|0
    • gercekten cok sacma karısına laf geciremiyor umarım sende ileride esinin sözü için aileni satmassın kızlar bunu cok yapıyor

• Aileme çok değer veriyorum. Yapamam. Yaplcak kadar Allah aklımı almasın

• Benim abim.. hiç tanımadığı daha yeni tanışıp mantık evlilikle evlendiği kızı seçti.

0|0
    0|0
    • sence sacmalık değilmi bu

• Yazıklar olsun!

• umarım yakında abin gerceği görür gercekten cok sacma bir kız için hicmi engel olmaya calısmadınız

• 404 not found...

0|0
    0|0
    • nasıl yani hangisini secersin

• Error verdim yani çok zor sorun.:)

• zor olcak birsey yok beni 9 ay karnında tasıya n biriyle seviglimi kıyaslıcak kadar asaşğılık biri değilm bu kadar

Erkekler Ne Diyor 15

• tabi ki annemi

0|0
    0|0
  • gönül tahtımın kraliçesi annemdir... onu bu tahttan hiçbir güç indiremez... sevgilim veya eşim olacak kişi ancak prensesim olur...

0|0
    0|0
  • ağaaaaaaaaaaa...

AĞlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar..

1|0
    0|0
  • Mantık aranmalıdır. Yaş durumlarına bakılır. Her ikisinin hayattan aldığı zevklere bakılır. Henüz bir çok zevkten mahrum kalmış ve henüz yaşama fırsatı bulamamış kişi seçilmelidir.

Sevgiler.

1|0
    0|0
  • Annem ile kız arkadaşımı kıyaslayabilecek kadar aşşağılık bir duruma düşeceğimi zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • g*tümün rahat olduğu tek konu bu. annem olmadığı için kız arkadaşım benim hayatımdaki 1 numaralı insan oluyor hep

0|0
    0|0
  • yaşlı olduğundan o diyebilrm annm

0|0
    0|0
  • Anne heralde tabi yapılacak kız çıkarsa karşımıza yandik arada kalır pestil oluruz:)

0|0
    0|0
  • Annemi tercih ederim annem birtanen benim...

0|0
    0|0
  • iki büyük nimetim var biri anam biri yarim ikisine kiymet biçilmez biri anam biri yarim..!

0|0
    0|0
  • annem lan tabii ki ...

0|0
    0|0
  • aaaaanneeeeeeeemmmmmm

0|0
    0|0
  • anne lan tabiki

0|0
    0|0
  • Öyle bir seçim yapmicam. yani gerçeği yok bunun