Sızce bunun sebebı ne

erkekler okulda bir kızla bakısıyosunuz diyelim kız sıze cok bakıyo. sızde ona bakıyosunuz. hatta sız kıza yaklasmaya calısıyosunuz kantınde 1 2 defa ama beceremiyosnuz. bunun ustune kız sızı facebookta ekliyo. ama sız kıza yazmıyosunuz. baska bı kızın fotograflarını falan begenıyosunuz. bunun sebebı ne olabılır ya . madem bakıyosun. kızda sana bakıyo,eklıyo falan. nıye yazmazsınız kıza? bu olay tıpa tıp basıma geldı. ama bı anlam veremedım. yardım lutfen. sacma sapan yorumlar yapacaksanız yapmayın

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Her bakıştan anlam çıkartma diyen arkadaşı haksız buluyorum her bakışın bir anlamı vardır mesela gözlerin parlayarak bakarsın oha çok güzel ya da üzerine bakarsın üzerindeki güzelmiş dersin vb. benim bundan verdiğim anlam bir taraftan erkeklerde çekinme vardır hani bizdeki reddedilme hissi gibi heralde sizdeki aldatılmanın daha düşük hali oluyor yani mesela selam derim selam dersin kızı tanımıyorsun ne diyebilirsin ki ne haber iyi sen iyi ee sohbet burada biter yani birde senin sohbet sırasındaki tavırların çok önemlidir cool kalmak bence işe yaramaz biraz samimi olunmalı yani sana şöyle diyeyim dert etme biraz çekinmeye bağlı

0|0
    0|0
    • ya bana sey gibi geldi bırazda ,sankı ekledım dıye benı basıt bırı olarak gordu sallamadı falan. olabılırmı?

• sanmam ama senin eklemen ondan hoşlandığınıda göstermiş olabilir ama gerçekten erkekler ne kadar rahat görünürlerse görünsünler çekinmek doğamızda var reddedilmekten nefret ettiğim için açılamadığım konuşamadığım kişiler oldu

Erkekler Ne Diyor 6

• O sizin tepkinizden endişeleniyor bence siz kendisine sorun ve bunda küçük düşecek bir şey yok. Benim kanaatimce erkek ciddi düşündüğü bir kızdan çekinir. Ciddi düşünmediği bir kızın tepkisini önemsemediği için direk mevzuya geçer nasılsa ciddi değildim kaybedecek bir şey yok der. ama ciddi olduğu bir kız için kayıp etmekten korkar çekinir. o size açılana kadar ya sabredin veya siz kendisine sorun?

0|0
    0|0
  • Ne yazmasını beklıyosunkı her bakısta bır anlam çıkartmayın

0|0
    0|0
  • fikirler değişebilir her zaman daha güzeli vardır :D

0|0
    0|0
  • bakışlarla umutlanmayın gençler ben çoğu kız bana bakıyor diye umutlandım kız yoo ben farkında bile değilim diyor yani çoğu zaman psikolojik bize baktığını sanırız bize bakmamışta olabilir

0|0
    0|0
  • cocuk korkmustur hayır demenden cekinmis olabilir :)) neden cekinirler anlamam git ve bitir o işi :D

0|0
    0|0
  • senden daha iyisini bulmustur ya da cekinmistir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yas siniri 20 olsun hatta 22 lutfen :'(((

0|0
    0|0
Yükleniyor...