Sevgilinin doğum gününü unutma anında ne yaparsınız ?

sevgilinin doğum gününü unutma anında ne yaparsınız ? alttan mı alırsınız yoksa dünyayı dar mı edersiniz (gereksiz yorumlar -1)

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı kutlanmasına karşıyım. Karşı cins benim doğum günümü unutursa hiç önemsemem ama eğer o önemsiyorsa ben onunkini unutmam istediği ve sevdiği neyse yaparım. Onu mutlu etmek için elime fırsat geçmiş neden yapmayım ki? :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• dünya kac bucak gosterırım cunku ben oyle ogrendım:)

1|0
    0|0
  • Sevgilinin doğum günü unutulur muymuş ya? Duruma bağlı gerçi. İşleri başından aşkınsa olabilir, bişi de olmaz. He ama olağanüstü bir durum yoksa unutamaz.

1|0
    0|0
  • hatırlaması hos olur ama. unutsa ne olurkı. yanımda degılmı sonucta.

1|0
    0|0
  • takmamış gibi yaparım

2|0
    0|0
  • Tavır şart ...

1|0
    0|0
  • bende unutabilirdm diye düsünürm sorun olmaz yani. hem kutlayınca noluyor çok anlamsız bence

1|0
    0|0
  • bende onunkını unuturum işime bşle gelir daha unutana raslamadık ki

1|0
    0|0
  • ne gereksizi laaaa allah allah ölum gunununde yas tutyormusun

0|0
    1|0
  • bende unuttum ama ondan önceki gün hayal edemeyeceği kadar güzel bir gün geçirmiştik hiç aklıma gelmemişti doğum günü tamamen unutmuştum bahanesiz ama kırılmadı buna çünkü o gün yetti kırğınlığını almaya :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• alttan alırdım ama ikinci kez olursa biraz farklı bir tepki verebilirdim tabi.

1|0
    0|0
  • aslında O'nunla paylaşmak isterim o güzel günü

unutursa da,mesaj atardım

doğum günüm,beraber pasta yiyelim mi?gibsinden

olabilir,hatırlatırım veya umursamam.

1|0
    0|0
  • Hala sevgılım olarak kaldıgına sukretsın.

1|0
    0|0
  • İKİSİDE DEĞİL TRİP ATARIM ALTTAN DA ALIRIM BURNUNDAN DA GETİRİRİM :)

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorsa asla hatırlatmam kesinlikle, eğer unutmuşsa hiç umursamam yanı olsun, önemli değil, boşver gibisinden konuşurum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...