Bu erkekler neden böyle kii!

Burda dün bir soru sormuştum eski sevgilimden ayrıldıgımı şimdi başkasının benden hoşlandıgını o çocukla görüşmeli miyim diye. Aldıgım cevaplarla çocuga anlattım ilişkim yeni bitti zamanla olabilir belki bişeyler diye o da daha zamanımız çok birden olmaz zaten dedi. Konuşma orda kaldı öyle. O yazmadı bende yazmadım. Bugün belki bir napıyosun felan der diye bekledim ama yok hiç bişey demiyo. Sadece whatsaptan durum güncelliyo.' I had hoped' yazmış google ceviride adam gibi cevirmedi zaten ne demekse. Şimdide başka bir şarkı sözü yazmış. Tüm umutlarım boşa çıktı galiba olmuycak bu çocukla of. Neden böyle yapıyokı? Madem hoşlanıyosun mesaj at konuşalım dmii.!

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu sanal aşkları fazla kaygan arkadaş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ı hoped had : umuyordum demek. Herhalde cevap vermeni umuyordu keşke cevap verseydin bişeyler yazsaydın.

0|0
    0|0
  • başkası var ya da sen böyle diyince zamana bırakmak istemedi oda aslında seni kırmamak icin dedi böyle bişeyi acil bulması gerek galiba ya da ugraşmak istemiyo uzun uzun senle başka kız bulucaktır kesin

0|0
    0|0
  • Arkadaşım belki cesaret edemiyordur.

0|0
    0|0
    • Ben yazsam mı napıyosun diye. Uf ama böyle meraklısı gibi olmak istemiyorum

• Sana uydum ve o attı gece tam uyuycaktım. Baya konuştuk yazıcak bişey bulamıyorum ilk mesajları sen at dedi. Ama atmycam o atsın banane :)

• En doğrusun yapıyorsun arkadaşım bırak ilk mesaj sen at. Konuşurkende hemen kendini bırakma.

• Hadi ama beklıyom bak :)

0|0
    0|0

• Ne bekliyon :)

• Arıyorum hemen.

• Polisi değil beni :) tavuk vicdanli saygılar diliyorum sana öpüldün goruseriz

Kızlar Ne Diyor 1

• aklında kim var kimbilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...