Sizin için yaşadığınız yeri vaz gecilmez yapan nedir?

ben örnek tepeyo en başta. Ankara vaz geçilmezdir benim için. Ankarayla memur şehri diye dalga geçilir hep ama o yüzden birinin basına bişey geldimi geçip gitmezler yanınızdan yardım ederler her zaman. Istanbulda olanlara seyirci kalamaz uğurda can verirler. Ankarali sadece şehrinin değil ülkesini sahiplenir her zaman. O yüzden korkakarlar ankaralidan. Başka yerde bulamazsınız kuğulu parktaki romantizmi, ankarada yağan karın altında sevdiğinize sarılarak yürümektir ankarayi vaz gecilmez yapan, bir ankarayi melihe ve tayyibe rağmen seviyoruz. Peki ya sizler?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• ankarayı kısmen bilirim,severim ama hangi semtlerinde birine bişey olsa yardım ederler buna şaşırdım bunu genelleyemezsin cnk artk ülkemizin her köşesi öyle olmktn vazgeçiyor yavas yavas ne yazık ki

0|0
    0|0
    • bunu hiç bir yerde genelleyemeyiz tabiki. Malesef insanı değerler her yerde kaybedilmeye başlandı

Kızlar Ne Diyor 8

• Hic kimse ve hic bir sey vazgecilmez degildir bence.

0|0
    0|0
  • ...insanları medeni insanlarsa, havası yakmıyorsa orası benliktir vageçilmezdir

0|0
    0|0
  • Yunanistan ve Istanbul benim icin cok onemli.Yunanistan beni ben yapan yer,Istanbul da hicbir yerde olmayacak kadar canli ,yasayan bir yer.Her an adrenalin

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey. Her an vazgeçebilirim

0|0
    0|0
  • Hic kimmse vazgecilmez degildir... Pardon o hic bir yer olmaliydi. Asdfghjkll

0|0
    0|0
  • Burada Galatasaray yaşıyor

-İstanbul

0|0
    0|0
  • Ankarayi Ankara yapan Melih ve Tayyip.

Eminim 10 sene once bu sekilde dusunmezdin Ankara ile ilgili!

0|0
    0|0
    • onlara rağmen Ankara güzel, kimse bana gökkuşağınin hesabını vermeden gidemez bu dünyadan, kimse sattığı vatanın hesabını ödemeden gidemez bu dünyadan,kimse bana ankarayi o güzel şehri geldiklerinden beri mahvettikleri gerçeğini aptal siyasi hırslarıyla anlatmaza kalkmasın, gerçekleri sorarım. Yok ihalelerininden ne kadar kazanıyo. Beyaz tv kimin hangi paralayla aldı derim. Cevabınıda bilemez kalırsın

• çocouklugum burda gecti ankara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İzmir bitanedir kışın ksk sahil bostanlı alsancak konak yazın çeşme dikili foça aliağa her türlü iklimde yapılcak sınırsızca şey var aşk var güzel kızlar var sevgi saygı hoşgörü var otobüste kenkartından bakiyeniz yetersiz diyince yerine kart basan para vermeye çalışınca tersleyen insnlar var izmirde hayat var en güzelide dayyyip bizi sevmiyii :)

0|0
    0|0
  • du et başkent para oraya akıyor!

0|0
    0|0
    • hayırdır o akan paralar bizim cebimize giriyorda bizimmi haberimiz yok? ülkenin başkentine para girmeyecekte nereye gidecek? tırışkistan'a mı? her il sahip olduğu öneme ve nüfus yoğunluğuna paralel oranda ödenek alır! ayrıca para akmasa ankarada soğuk kışlar olmayacakmıydı? kuğulu parktaki ördeklerin tabesini sen 1 milyar dolar sanıyosun herhalde? anlattığımız Ankara güzellliğinde paraylşa ilişkili hiçbirşey yokken verdiğin cevap ne kadar da asçma

• İzmir ve kızları ♥

0|0
    0|0
Yükleniyor...