Hız radarına yakalanmamak için taktiği olan var mı?

e-80 çerkezköy yolunda 196 km hızla ceza geldi...tam radarın nerde olduğunu tespit edemeim...internetten bir kaç yazı okudum android uygulamalar var bunları deneyen var mı? ya da ne gibi taktikleriniz var 343 tl ceza ödedim bugün...varsa paylaşın 100 le gitmek kamyonların bile selektör yapması asabımı bozdu bugün...var mı bu işlere kafa yoran...cd demeyin :)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Hızın sonu kötüdür canından kıymetli mi?

0|0
    0|0
  • Siyah sele bant

0|0
    0|0
    • plakaya mı çerkezköy gişelerinde takılırsın çünkü trafik jandarma bekliyor en azından sabah 8.30 civarında..

Erkekler Ne Diyor 5

• olmazmı trapster diye bişey var ama türkiye genelinde nekadar etkili tarşılır daha bisürü supplement var bunla ilgili ama kimse umursamıyor işte sen ben gibi tek tük var bakan..

0|0
    0|0
    • var mı senin kullandığın birşey...

• bu uygulamalar bir halta yaramıyor demek ki...

• onlar burç uygulamaları üretmeye devam etsin.. arsız azınlık lol

• Çözümü var 120 yi aşmamak.

0|0
    0|0
    • bu hızla 166 tl ceza yersin hız aşımını yüzde 10 aşmış oluyorsun çünkü hız sınırı 118 km bunu bana daha önce edirne gişelerindede ceza yemiştim ordaki polis söyledi...

• hızı yaptıgın o yolda uyarı işareti yoksa eğer mahkemeye başvur paranı geri alabiliyosun.

0|0
    0|0
    • uyarı işareti yok yasal düzenlemeyi okumak gerekli lakin avukat parasıyla zaten geri alsanda paranı birşey ifade etmiyor...

• Canını sevmiyosun heralde 196 nedir birader

0|0
    0|0
  • 196 nedir kardeşim ya ben 90ı geçmem boş yol olsa da

0|0
    0|0
Yükleniyor...