Korku filmi önerisi istiyorum (hayalet,büyü,karabasan...)?

arkadaişar korku filmi önerilerini bekliyorum ama kanlı dehşetli istemiyorum gerilim olabilir ama özellikle bu belirttiğim konularda olursa sevinirim :)

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kara Büyü, Rec 1-2 , Mama (Anne) , Mezarlık Buluşmaları 1-2 , Musallat 1-2 izlenebilir ;)

1|0
    0|0
    • mezarlık buluşmaları dışındakileri izledim :) teşekkürler

• mezarlık buluşmaları seriside güzeldir ayrıyetten Evil Dead, Hansel Gratel Cadı Avcıları, 13 Hayalet, Karabaan 3, Dark Skies izlenebilir filmler korku filmi bulmak kolay değil ;)

Erkekler Ne Diyor 11

• D@bbe serisinin ilk filme ve D@bbe : bir cin vakası filmlerini tavsiye ederim. Yabancı filmlerdense darkness falls (diş perisi) filmini öneriyorum. İyi izlemeler :)

0|1
    1|0
  • aynlar 1 2

1|0
    0|0
  • Yakın bir arkadaşım olsa keşke korku türüne meraklı :)

Korku oyunları var piyasada outlast gibi yeni çıkan.Oynardık

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Paranormal Activity serisi.

0|0
    1|1
  • 0|0
    1|0
  • 2 ağustosta dabbe cin çarpması var ona kesin gidecem tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Mutants

13Eerie

Silent Hill

0|0
    0|0
  • one missed call

0|0
    0|0
  • gece evinde yalnızken beni görseydin o sana 6 ay giderdi D:

0|0
    0|0
  • garez, testere, hallowen:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link Dead silence-->korku

link Confessions-->gerilim

0|0
    0|0
    • dead silence gerçekten hayatımda izlediğim en korkunç filmdi teşekkürler :)

• Böyle filmler yüzünden odamda süs için bile bebek tutmuyorum, ama izlemeden edemiyorum.

• Aynen bende bu tur korku filmleri yüzünden kuklalardan ve palyaçolardan hep korkmuşumdur :)

• karadedeleri izle belgesel tadın da gerçek yaşanmış korku filmi. çok fena yani 1 hafta yalnız kalamazsın.

0|0
    0|0
    • karadedeler olayı çok basit kalıyor. olay yaşanan bir sahnesi bile yok. bir buçuk saat boyunca amatör çekim izliyorsun.

• Dabbe, musallat, sıyah gıyen kadındı sanırım bıde ozellıkle musallatı ızle :)

0|0
    0|0
  • Rosemary's Baby

0|0
    0|0
  • okul fena değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...