Erkekler bazen bu kadar safsınız...

bir arkadaşım var.tam 4 kişiye boncuk dağıtıyo.her gün başka bir tanesi ile çay içmeye gidiyo. erkeklerle iletişimde bulunmak için böyle mi olmak gerekiyor yani. sorsanız hepiniz temiz aile kızı ararsınız ama böylelerini göremeyecek kadar safsınız.

Güncellemeler:
herkes başka bir tarafa çekti.sağolun ya.ama kabul ediyorum demek istediğimi açıklayamadım.yani szin gözünüze çarpmamız için illa bakkala bile giderken makyaj yapmak topuklu giymek mi gerek (o arkadaşım öyle) ama sonra sorunca kız doğal olmalı falan diyosunuz

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Eger rahatlayacaksan o arkadasina oruc agzimla bir Allah belasini versin diyim:) yeter ki sen moralini yuksek tut..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• sen hıc ava gıden avlanır dıye bırsey duydunmu,alemı avucunda oynattıgını sanan sahıs belkı alemın parmagında oynuyordur kım bılır:)

0|0
    0|0
  • Burda soz konusu olan erkegin safligi degil, kizin oynakligi. Bu ornekte yaramaz insan kiz oluyor. Simdi bu orneyi bize marifet diyemi yaziyorsun buraya. Bir cok erkek maalesef bu tip durumlarda bu tip kizlari argo tabiriyle "goturdugune" bakar.

Boyle coluk-combalak yazilarla ne amacliyorsunuz bilmem...

0|0
    0|0
    • niye bu kadar abartıyorsunuz.belki sadece öyle olan kesime hitap etmek istedim.evet kız oynak ama erkeklerde onları beğeniyor hep.

• Değiştir bu kafayı kardeşim. Akıllı bir insan ol. :)

• doğal olamlı dediğimiz kız evlenmeyi düşündüğümüz olan:D evlenme fikri yoksa diğerlerinin peşinden koşarız, naz yok kapris yok en kolay onlar, anladın mı:D

0|0
    0|0
  • sana kim dedi temiz aile kızı aradığımızı :D

0|0
    0|0
  • Bizim gibi iyiler hep oyle yumuşak o ile başlayıp rıspı diye devam edenler denk gelir nerde sizin gibisi

0|0
    0|0
  • Belki işimize geliyo versin de benden başka kaç kişiye verdiği önemli değil ama babada veriyo mantıtı

0|0
    0|0
  • erkeklere saf demenin alemi yok ben de şerefsizin teki olsam 4 kızı ayrı oynatırdım

0|0
    0|0
  • öyle olmayan erkeklerde ilginizi çekmiyor onu ne yapmak lazım nerde piç var ona bakıyonuz

0|0
    0|0
    • siz de kız olup piç olanlara tepkilisiniz.bende aksine tepkimi belli etmek istedim.

• bende ediyorum ve de dertliyim bunca zaman efendiliğimi bozmadım hiçbir kıza mal gözüyle bakmadım. ama yapmak gerekiyormuş denk geldiğim 10 kızdan 8 i öyle istiyo çünkü çevresindeki erkeklerden onlara davranışlarından anlıyorum ne istediklerini ama bünyem kabul etmiyo piç olmayı beceremiyorum

• bende prensesimi bulana kadar öyleydim ama hiç safsınız demedim hep güzelsiniz dedim :))

0|0
    0|0
  • Bu sorunun kizlar versiyonu da olabilir...hak vermiyo değilsin umarım..

0|0
    0|0
  • Boncuklar mavi mi :D

0|0
    0|0
  • Bazen sadece seversin.. Gözün başka birşey görmez!

0|0
    0|0
  • bu bir sorudan cok önyargı

0|0
    0|0
    • ortada soru yok aslında :)

• hayır.o buluyor ben bulamıyorum :D

• yanlış yerlere bakıyorsun demek biraz etrafına bak senide beğenen ilgi duyan vardırda açılmaya çekiniyordur. ya da sende boncuk dağıt diyecem ama tavsiye etmem eğlenenir eğlenir sallanır sonra o tyarz kızlar boncuk dağatan bir gun bakar elinde boncukta kalmamıs

• napak ağlayakmı göremedik diye piçlik 4 ever

0|0
    0|0
  • o arkadaşım dediğin sen olmayasın...

0|0
    0|0
  • Erkeklerin ne suçu var ? Burada o kadın suçlu ahmaklaşmayınız lütfen.

0|0
    0|0
  • Safsınız yerine abazasınız kelimesini kullanabilirdiniz :)

0|0
    0|0
  • peki nasıl anlarız güzel kardeşim tavsiyen var mı napmalıyız?

0|0
    0|0
    • tabi kız doğal olmalıjkşjş

• kesinlikle iletişimde bulunmak için çay içmek şart...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öyle hatunada hep iyi insanlar denk gelir adaletini sevim dünya

1|1
    0|1
  • sen bu kızı biraz kıskandın bence. hani onun kaç tane var ben bir tane bile bulamıyorum diye:) itiraf ediyorum o kız benim :))

0|0
    0|0
  • çay içmeye gidiyor diyorsun hepsiyle birden sevgili oldu demiyorsun.belki arayış içinde? birini sevip bağlanmadan yapılabilecek bir şey bu. sevgilisi var da yapıyorsa ayıp tabii

0|0
    0|0
Yükleniyor...