Yıllardır canımdan bezdiren sevgilimle barıştık. Ama....

arkadaşlar eski sevgilimle barıştık yalnız kafamı kurcalayan bazı durumlar var.. olayı biraz fazla cinselliğe getirip beni arzuluyor.. ilk başlarda niyetini tam anlamıyla anlamak için bu tarz hareketlerine cevap verdim, baktım ki daha da ilerletmek istiyor.. sorunca "seviyorum tabi ki, ama ben seni bütünüyle seviyorum" cevabını alıyorum. soğumaya başladım ondan.. şimdi bir anda durduk yere telefonlarına cevap vermeyip hayatından çıksam anlar mı.. biraz da canının yanmasını istiyorum beni çok üzdü yıllardır..

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Koy tekmeyi gitsin üzdüyse.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tarzınız uymuyosa.. ilişkiye bakışınız falan uzatmanın bir anlamı yok..

0|0
    0|0
  • Uzun zaman küsmüşsünüz neden geri döndün ki.Sana ikinci kez dönen erkeğin niye döneceği belliydi.Bence kimseye acı çektirmeye kalkma Allaha havale et çık.Gelir yüzüne kezab atar iyice dünyan kararmasın.

0|0
    0|0
    • kezap mı.. o nerden cıktı :)

• kezap derken bende anlamadım :) yani demek istediğim o da sana çektirir sen belaya bulaşıyorsun ben uzak dur boşver salla gitsin diyorum..

• Bir kezban bir abaza...Napalım bunları ey ahali?

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence de karsındakı ınsan senin ayrılık cumlenı haketmıor.Dogru yoldasın seni bütünüyle seviormus ha kalbın onu tatmın etmıormus demekkı.O seni sadece beden olarak goruor.Tlefonlarına cevap verme bu sekılde ayrıl.

0|0
    0|0
  • Anlasın anlamasın ne farkeder sevmiyorsan çıkar hayatından

0|0
    0|0
    • 6 yıl oldu nerdeyse hayatımda.. sadece bedenimi sevmeye başladı bundan dolayı soğuyorum.. seviyordum

• Seks için barışmış işte seninle sende farkındasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...