Hiçç beklemezdiniz?? lütfen ciddi cevaplar...

kız arkadaşınızla çok güzel giden bir ilşkiniz var ve evlenme planı yapıyosunuz herşey yolunda bugüne kadar ne yaptını kimle çıktını bile anlatmışgizli saklı yok yani.ama bazen sıkılıyo bunalıyo bişey dicekj diyemiyo ve sonunda diyoki ben biriyle beraber oldumeskiden çok pişmanım benden ayrılsan bile bunu bilek hakkın diyo sana. deliriyosun ama ne yapacaksın.. siz olsanız naparsınız? kızlarda cevap versin ltfn ve bu arada birde uzaklık var evlilik yakın

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir hatadır yapmış o ana aldanmış olabilir.Şöyle düşün sen o kızın ilk sevgilisi olsaydın ve bir şeyler yaşasaydınız sonra bir nedenden ayrılmak zorunda kalsanız?Gerçekten seviyorsan sorun olmamalı.Üstelik bekaret gerçekten beyinde biter.(şimdi gelip burada üstüme gelecekler konuşuyorum böyle diye o yüzden gizli kalıcam).Ama inan nelerini nelerini yapıp bakireyim diye dolaşan kızlar kandıranlar var sadece zarları var o kadar.Her önüne yatmayan sadece sevdiği insanla onu yaşamış bir kız olabilir o yüzden sen önüne bak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bak aynı duruma düşmek zorunda kalan bir arkadaşım var. senden korktuğu için söylememiştir kız sonuçta bu kadar evlilik planı varken güzel bir ilişki varken neden birden bozsun ki ama şunu da söyleym şuanda söylemesinin tek sebebi senin karşında yalansız ve duru kalabilmek için kendin de diyosun söylücek gibi olurdu söylmezdi yani o birçok kez bunları söylemeyi zaten düşünmüş yalnız cesaretini ancak toplamış . senin onu bırakırsın sevgin azalır veya değişirsin korkusu. eğer bunu sana dediyse korkma o iyi bir kız ve seni seviyor umarım onu bırakmamışsındır. ben olsam hiç vakit kaybetmem onun yaralarını sarmaya koşarım . hayatta bir kere güvenince boşa çıksa bile falso sayılmaz seviyosun git peşinden yuvanızı kurun . belki o kızın yaşayacağı varmış ve yaşamış Allah tarafından birz nasip bu işler karşısına senin çıkacağını bilseydi zaten yapmazdı kardeş..mutluysan seviyosan kur yuvanı cezalandırma yüzüne vurma bunu onun. onun tek yüzüne vuracağın şey daha önceden söyleseydin olmalı ki bunuda eklemelisin ben ne olursa olsun seni seveceğimi ve bırakmayacağımı bilmen gerekir demek yani . bence mutluluğunu erteleme kötü anılara buhranlara sahip olma .. güzel gitsin herşey.

0|0
    0|0
    • eyvallah kardeşim benim bırakmadım elbette ama tek başıma oturunca koyuyo hatta bukadar basit karşılayacağım aklıma gelmezzdi bişeyler dedim o anlatnca telefonu kapattı şok oldum kendine bişey yaparsa ya diye babasını aradım telefona ver onu diye düşün artık:)

• eyvallah kardeşim sağol:)

• ricalar ne demek ;)

• Bununiçin vazgeçmiyceksin dimi bu bir hata olabilir.

0|0
    0|0
    • vazgeçmek istemiyorum zaten tamam diyorum olum hata yapmış ve bunu çok açıkca vicdan azabı çekip bilmek hakkım diye söylemiş diyorum. ama birden üzülüyorum neden diye. bu derece açık olan biri beni deli gibi seviyodur diiyede düşünüyrm

• yazdım

• Düşün taşın seviyorsan kabul edebilirsen sorun etme

0|0
    0|0
  • Sen daha önce biriyle oldun mu peki

0|0
    0|0
    • oldum evet zaten dostm benm düşüncem hata yapar insan bunu söylemesi gerek namus iki bacak arası değil içte olması vs. ama düşüncene girince varya

Erkekler Ne Diyor 1

• açlıktan okuma yetimi kaybettim kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...