Çok üzgünüm var mı beni teselli edebilecek biri :(

erkek arkadaşım sırf babam istiyo diye askere gidiyo dönünce Nisan yapaca z babam askerlik yapmadan nişanlanma'nın doğru olmadığını düşünüyor 4 yıldır hiç yanımdan ayrılmayan sevgilimi nasıl askere gönderecem ben :(

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• baban haklı askerlik şart böylece bir birinizin değerini anlarsınız zor olur ama gelince senindir ;)

0|0
    0|0
    • haklısın da gidipte dönmemek diye bişeyde var :( çok sıkarlar mı ki onu üniversite okuyo okumayanlara tek karışıyolar diyoda

• erkek arakdaşına bu kadar sadık olman çok iyi ama kendi kasma rahat ol herşey istediğin şekil olur zaten*asen yeter ki sürekli olumsuz düşünme sadece onun gelceği günü hayal et allahın izniyle sağ salim gelir sen yeterki rahat ol

• çok teşekkür ederim inşallah sağ salim gidip gelir:)

Erkekler Ne Diyor 11

• helal olsun öyle babaya çok doğru yapmış. zaten seviyosunuz yani bekleyin birbirinizi. okumuş biri mi yani 5 ay mı yapcak 15 ay mı? eğer 5 aysa boşa dert ediyosun zaten.

0|0
    0|0
    • okuyo tecil bozdu 9 aya düşecek diyolarda inşallah düşer

• öyle bir olay yok ya 9 aya düşer ne demek? ya okumuştur 5 veya 12 ay yapar ya da okumamıştır 15 ay yapar. ama sonuç olarak oturup bekleyeceksin zaten daha yaşın çok küçük. en doğrusu oluyo şu an üzülmek yerine kendine güven ve yolunu gözle.

• ulan yasınız kac basınız kac? cocuk 20 yasında olsa 16sında mı cıkmaya basladınız oha ya mıllet adını bılmıyor o yasta sız sevgılı moduna gırmıssınız?..neyse mecbur gıdecek okuduysa sanslı okumadıysa oda sende ayvayaı yedınız..15 ay gecmez..

0|0
    0|0
    • 22 yaşında evet küçüktük ama birbirimize sahip çıktık ve inan o aptal sevgililer gibi her kavgada bitti demedik hep daha çok bağlandık ve çok şükür hala beraberiz ya biz fazla erken gelişmişz ya da sorun başkalarında

• Gittiği yer Asker ocağıysa sorun yoktur,Allaha emanet et sizi bişi ayırıcaksa oda VATAN BORCU olsun...

0|0
    0|0
    • ışte alışamam ben düşün bir benım her sorunlarıma o koşuyo babam hastalandığı zaman bile o hastaneye götürüyo varım yoğum o olmuşken birden bire sadece telefonda sesini duymak çok acı verecek

• Her çarşı izninde yanında ol ne diyim arkadaşım :)

• inşallah yakın olur:)

• Sende onunla git kogusta beraber yatarsiniz ranzada altli ustlu

0|0
    0|0
    • olsa fena olmazdi ama mümkün değil:)

• Çok basit gidecek çivi gibi yapıp erkek olacak, Korkma asker ocağında aldatmadır aman unutmadır falan olmaz, sevgisi pekişir adamın

0|0
    0|0
    • söylemek kolay abi :) içim yanıyo içim :)

• Daha ne yangınlar göreceksin dur bakalım :)

• bunu atlatalımda diğerlerine çözüm var:)

• Efsane olur bu soru...

Birazdan millet sıraya girer bekle gör... Bu arada memlekete neresi...

0|0
    0|0
    • kötü bir soru mu :) diyarbakırliyim

• kişinin bakış açısına göre değişir :)

• O zaman benim içim fesat...

• Askerliğini yapmayana kız mı verilir tez elden kazasız belasız gidip dönmek nasip etsin

0|1
    0|0
  • yav bırak gitsin bir yokluk nedir bilsin görsün değerini daha iyi anlasın ne üzülüyosun :D

0|0
    0|0
  • ben geleyim yanına istersen askerden dönene kadar ;)

0|0
    0|0
  • Sizin için bir sınav olarak gör bunu

ve umarım başarıyla atlatabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Sen istesende istemesende askere mecburen gidecek. Baban sonuna kadar haklı, askerlik yapmayana adam denmez, adam olmayanada kız verilmez. Hayat orda canım cicim aşkım,ben şöyle asarım böyle keserim,ben şöyle adamım falan demek değildir. Hayat laylaylom da değildir.

Gitsin askere gerçek hayatla tanışsın bakalım,sonra ne olacak

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benmkide gideck biri hayrına benide teselli etsn :'(

0|0
    0|0
    • tesilli edelecek bir şey yok biz erkekler vatan borcumuzu ödeyip geliyoruz kızların annelerin kardeşlerin bizimle gurur duyması lazım :)

• tabiki gurur duyuyorz ama o özlem korku bize başka çare bırkmnıyo :(

• korkma renktaş birşey olmaz

• sırf baban istedi diyemi :D e elinde sonunda gitmeyecekmi. evlenip çoluk çocuğunuz olunca mı gitsin.

0|0
    0|0
  • Gelecek güzel günlerinizi düşünerek sabırlı ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...