Galatasaray - Fenerbahçe maçının kilit isimleri hangileri , sizce kim kazanır ?

Bence Galatasarayda Sneijder bomba gibi girdi sezona Fenerbahçe maçında ne zaman ne yapıcağı hiç belli olmaz şutları gerçekten üst düzeyde eski Sneijder havasını gösterdi .

Fenerbahçede Stoch süpriz bir çıkış yakaladı adam geçen hızlı Stoch haline geldi oda maçın fark yaratan isimlerinden biri olabilir .

Bence Şu an Galatasaray daha hazır durumda kadrosunu korudu ve sistemi hazır Fenerbahçe ise yeni bir teknik direktör ile alışma dönemi derken bu maçın onlar için daha zor olduğunu düşünüyorum

• Galatasaray
    40% (4)73% (11)60% (15)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    60% (6)27% (4)40% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• sneijder kendini gösterdi gösterdi yoksa kredisini tüketti sayılır.drogba ve kuyt yine kendini gösterecek isimler olur.

0|1
    0|0
  • sabriden bişeyler beklemekteyim ama Fenerbahçeliyim Fenerbahçe kazansın.

0|2
    0|0
    • Sabride çok fena oynuyor gerçekten hazırlık maçlarındaki şutarı çok fenaydı :D

• Fenerbahçe diyorum ben.

0|1
    0|1
  • ben selçuk inanın yine volkanı sazan gibi avlayacağından eminim

0|3
    1|5
  • Galatasaray tabikide

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ım kazancak inşallah ..

İyi bir hazırlık dönemi geçirdik , oyuncularımız çok verimliydi.. İnşallah istediğimiz olur..

1|0
    0|2
  • Galatasaray tabiki

0|0
    0|0
  • Galatasaray her türlü

0|0
    0|1
  • Siyahhhhhhhhhhhhh Beyazzzzzzzzzzzzzzzzzzz çArşı

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• galatasaray kazanır,sneijder muslera drogba burak ve melo oynamak ıstesın kafı,volkan bacak arasından gol yıyecek:)

0|1
    0|2
  • Kazım Kazım ve Stoch

0|1
    0|0
  • Sneijder Volkan´ı 30 Metreden avlar

1|1
    0|1
  • Galatasaray yer aldığı her yerde favoridir

1|0
    2|1
  • Takım tutmam ama sabri reyiz idolüm ;)

link

0|0
    0|0
    • Takım tutmanmı anlamdım nasıl Türkiyede takım tutmayan erkek haa neler görücez daha bakam

• oh ne güzel :D yetenek yok abicim bizde babam küçükken çok istemişti bağlama öğrenmemi ama işte küçüklük arkadalarıma rezil olurum diye istememiştim şimdi olsa koşa koşa giderim vay bee

• herkesin bir yeteneği vardır mutlaka ama onu bulman lazım .. ;)

• Selçuk İnan geliyooor ve gol de geliyooor. maçın kilit sözü budur.

0|2
    0|1
  • Ligin birbirine denk iki takımı. ve derbilerin fovorisi yoktur iyi oynayan kazansın.

0|0
    0|0
  • Kuyt, Sow ve Muslera üçlüsünün arasında olur oyun...

0|1
    0|0
  • offfff daha maça var sürekli bu konu hakkında soruların açılması sıktı artık

0|1
    0|0
    • cevap vermek zorunda değilsin .D

• ama aynı sorular daha yaratıcı olun bee kardeşim hangi takımlısın bu sene hangi takım şampiyon olur ya da süper kupayı kim alır yetti artık değişikliğe açık olun :D

• tabi onlar baş rolde zaten :)

• bu sefer sow cardozo da gelirse iki forvetlerimiz muzleraya kaleci olduklarına pişman edecekler :D

0|1
    1|0
  • drogba sneijder eğer oynarsa dany kazması

0|0
    0|0
  • sneijder gitsin önce karısının ağzını kapatsın iğrenç iğrenç konuşturmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...