Ciddi cevaplar bekliyorum

mesela uzun süredir tanıdığınız kişiyle ciddi düşünüp evlenmeye karar verdiniz ve evlendiniz.ARADAN 3 AY GEÇTİ VE SEWDİĞİNİZ KİŞİNİN KARAKTERİ 180 DERECE TERSİNE DÖNDÜ.ONU TANIYAMAZ OLDUNUZ.NE YAPARSINIZ BU DURUMDA?

Güncellemeler:
not.sorunun benimle alakası yoktur.sadece ilerde sizin başınıza gelse ne yapardınız diye öğrenmek istedim.teşekkürler

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• oturur ağlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sevdiğim kişyle evlenirim zatn o kişiyi seviyorsm herşeyiyle severm 180 derece değişiyosa artk benm sevdiğim adam olmktan çıkar bitiririm.

0|0
    0|0
  • Oturur konuşurum neden böyle davrandığını sorarım ona yardımcı olmaya çalışırım ama ayrılmayı rafa kaldırırım çünkü ne olursa olsun ben onu sevmiştim

0|0
    0|0
  • zaten her evlenen bişeyler cekiyo en azından sevdim ben istedim onu der otururum aşşaya öyle kafayı yerım elimden bişey gelmez huyuna gider sonra onu ele gecirir beynını yerım :D :D :D kadınlar seytandırlarrrrrrrr :D

0|0
    0|0
  • araya aileden birilerini koyup nedenini anlamaya çalışırım

0|0
    0|0
  • aynı durum ya napcagımı bilmiyorum önceden hep ilgi gösterirdi şimdi hiç değil soğdum az

0|0
    0|0
  • sorun eğer gerçekten aşılamaaycak durumdaysa ve çok yıpratıcı bir durumsa sonuç bellidir.

0|0
    0|0
  • sen böyle davranmaya başladığını sorardım

0|0
    0|0
  • Her şeyin bir sebebi vardır ,biraz düşün bilinçaltına in,hep yanında ve destek ol.Gidip açıkça da konuş.Hayat çok kısa ne olacak,ne oldu vb düşünüp uygulamamak için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum çok asırı değil ama insanlar evlendiğinde değişir ve birbirine tamamen uyan çift yoktur ve durum böyleyken sen ona oda sana alışıp tamamlayacaktır. haaaa ama evlenmeden önce anlayışlıyken evlendikten sonra cadı olduysa evlenmeden önce yemek yaparım sana derken sonra zıkkım ye derse bilemem:)

0|0
    0|0
    • yok kanka.benimle alakası yok.zaten evli diğilim ben.başınıza böyle bir durum gelse ne yapardınız diye sordum sadece.Allah düşmanımın başına vermesin =)

• piçaklarım

0|0
    0|0
  • sen unu eleyıp duvara asmışsın sıkıyorsa sende 180 derece don bakalım.konuşmak en guzelı tabı kı bırde yastıkları ayrı ayrı kullanmayın tek yastıkta yatın daha motıve olursunuz donme falanda olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...