Fenerbahçeli erkekler nasıldır?

Fenerbahçeli erkekler nasıldır? Ukala mı kndilerini bişey mi zannederler yoksa iyiler mi? Fenerbahçe erkeği hakkında pek iyi şeyler duymadım da...

Güncellemeler:
takım tutmuyorum bu arada

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• hepsini genelleyelim mi yani :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Fenerbahçeli biriyle tanıştın diye bu soruyu mu soruyorsun? Zeka yaşın kaç senin? Basketbolcuyla tanışsan ya da pilotla doktorla onları da meslege göre mi soracaksın:

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli erkekler centilmendir. her kesimden taraftarı sevgiyle kucaklar, bir lokma ekmeğini ve bir yudum suyunu paylaşır. rakip taraftar aç uyurken asla tok uyumaz mk.

0|1
    0|0
  • takımla insan yargılayan birinin biraz zekası kıttır ama fenerli gs li ts li erkekler veya bayanlar nasıldır bilmem ama yine tekrarlıyorum takımla kişi seçen kıt zekalıdır:)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olmak la karakterin ne alakası var ya bu kişiden kişiye değir Fenerbahçe yi tutuyor diye sinirli veya Galatasaraylı oluncada liderlik vasfı olucak diye birşey yok

0|0
    0|0
  • fenerbahceli erkekler iyidir ama sen akhisarlı erkekler daha sana göre çingene kesim daha çok sen anlaşırsın onlarla :D

0|0
    0|0
  • çünkü FENER BAHÇELİYİZ kurban ol la fener bahçelilere terbiyesiz ne duydunuz gene hakkımızda kupamızı bile aldınızz

0|0
    0|0
  • Süperdirler...

Örnek ben...

0|0
    0|0
  • fenerbahçe erkeği biscolata reklamında oynasa o zaman dünya çok farklı bir yer olurdu:p

0|0
    0|0
  • Ülkemizde bir de Fenerbahçeli erkek ayrımı vardı dimi?

0|0
    0|0
  • adamdır adam .D

0|0
    0|0
  • Insanları sınıflara ayırmayı bırakın artık.

0|0
    0|0
  • bu çocukların böyle aptalca düşünmelerine neler sebep oluyor bunlar araştırılmalı:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...