Hayatınızda göz yumduğunuz veya katlandığınız neler var?

Hayatınızda göz yumduğunuz veya katlandığınız neler var?

şimdiden hepinize teşekkürler :)

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bi çok şey var :) Emr-i vakilerden hoşlanmıyorum. Ama arkadaş grubum, ki genellikle kızlar yapıyor bunu, hadi şuraya gidelim, bak biz buradayız gelmezsen gönül koyarız, bunlara katlanıyorum. Fakat söylüyorum da :)

Başka başka, 8 yıllık bir arkadaşım var, kız gibi trip yapar. Uyarıyorum, fakat katlanıyoruz ne edelim :)

Son kız arkadaşım mesela, hayatımı darmadağın etti, seviyordum diye katlandım. Çok ezik bir insan portresi mi çıktı lan ortaya :D ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayatında hiç bir amacı olmayan boş cuval gibi sallanan ınsanlar var bu dunyada. vE bir sürü midesiz insanlar bunları dusundukce boştan yere oksıjenımı tuketıyorlar bunlara hakları yok deyıp seri katil olup hunharca olduresım var.

1|0
    0|0
  • Çok masum, çok sevimli ama çok da yaramaz bir kedim var. Her oyun oynayışımda mutlaka yanıma gelir, masamın üzerine çıkar ve bilgisayarın üzerine yatar. Yeri gelir, bakışlarını monitöre yöneltir ve olan biten ne varsa anlamaya çalışır hatta patileriyle olaya müdahale etmeye çalışır.

İşte böyle bir kediye katlanıyorum.

1|0
    0|0
  • canımı sıkan hiçbirşeye göz yummam :)

1|0
    0|0
  • İnsanlarla bazen uğraşmak çok zor be

1|0
    0|0
  • Adaletsizlik ve yalan

1|0
    0|0
  • kızların tribi

1|0
    0|0
  • Sadece kendime katlanıyorum.

0|0
    0|0
  • eşinin ve cocuğunun yaptıklarını insan gözlerini kapatıp yutkunup içine atmaya çalışır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• haksızlık .

1|0
    0|0

• Babam.

1|0
    0|0
  • İnsanlarin sizofrenik hareketleri ..

1|0
    0|0
  • Ailemin istediği gibi yaşıyorum sadece onların istedikerine göz yumuyorum.

0|0
    0|0
  • artık olmayan bırısı benı cok zorlardı sabrederdım ama artık yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...